Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Peppino - COOPER S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 10:05

Ahoj,

tak oficielně představuji nového člena rodiny.

Je to modrý klučina, vyrobený 30.9.2005.

Na tachu mu svítí něco kolem 75000km.

Je celkem při zemi - podvozek H&R.

Má celkem slušný hlas - výfuck Milltek.

Celkem pěkne se mu roztáčejí kolečka - samosvorný diferenciál.

Má pár budíčků navíc - chrono paket + boostmetr a voltmetr.

Pěkně se v něm sedí - vyhřívaná, kožená sedadla Recaro.

No a ještě pár drobných vychytávek.

Jo a dírou ve střeše se dá dobře pozorovat noční letní obloha. 8)

Lepší fotky zatim nemám, nebyl čas hledat vhodná místa na focení, každopádně fotky někdy budou...
Přílohy
_DSC4230.JPG
_DSC4230.JPG (130.89 KiB) Zobrazeno 31274 krát
_DSC4231.JPG
_DSC4231.JPG (138.4 KiB) Zobrazeno 31274 krát
IMG_0684.JPG
IMG_0684.JPG (107.06 KiB) Zobrazeno 31274 krát
IMG_0683.JPG
IMG_0683.JPG (82.76 KiB) Zobrazeno 31274 krát
IMG_0682.JPG
IMG_0682.JPG (84.63 KiB) Zobrazeno 31274 krát
IMG_0685.JPG
IMG_0685.JPG (138.92 KiB) Zobrazeno 31274 krát
Naposledy upravil Peppino dne 31. srp 2012 11:25, celkově upraveno 1

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 10:22

Jako fakt pěknej, masakr :bigups: Tak ať slouží :banana:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 10:56

Řvu nadšením a slintám zároveň! To je fakt pecka! A ty křesla :bigups:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 11:18

Když změna, tak k lepšímu, jako fakt jó! :biggrin:

Vypadá skvěle a ta tmavá modrá, fakt mu sekne :bigups:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 11:50

To je fakt nadhera :bigups: - snad ho uvidim na nejakem srazu... Jedes Plzen?

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 12:18

dsurma píše:To je fakt nadhera :bigups: - snad ho uvidim na nejakem srazu... Jedes Plzen?



V Plnzni jsem jako nahradnik, takze pokud se stav nezmeni, tak nejedu, pac to mam celkem daleko...

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 12:23

Peppino píše:V Plnzni jsem jako nahradnik, takze pokud se stav nezmeni, tak nejedu, pac to mam celkem daleko...


Plzen (VIII. přátelský sraz příznivců vozů MINI - 3.8.-5.8. 2012) je uz obsazena? Nebo myslis Chodovar?

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 12:26

To je sen... Gratulujem!!!

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 12:28

dsurma píše:Plzen (VIII. přátelský sraz příznivců vozů MINI - 3.8.-5.8. 2012) je uz obsazena? Nebo myslis Chodovar?


Jo ja Plzen myslel Chodovar - sem si to nejak popletl...

No o Plzni jsem jeste vubec neuvazoval, to musim probrat s manzelkou... Ale asi by se jelo :D

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 14:51

Pěkný klučina:-) Vidím, že "adopce" vyšla na jedničku:-) Gratulace.

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 15:11

Joooo to je super kára. Drzim palecky, at je "spolehlivejsi" nez ten starsi. :blush: Sachovnice na strese taky super. Jen to nejak neladi se zrcatkama. Asik to bude chtit jeste krapet poladit. :idea:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 15:18

Poladime neboj... ale casem... ted se musi vyresit spousta jinych veci kolem cervenyho

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 18:35

co ti poviem peppino krasa uprimne Ti zavidim :blush:
pekny kusok si ulovil :banana:
nech sluzi a robi radost :bigups:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

26. čer 2012 19:15

zaaavidiiiim! :) krasny je, drzim palce nech ujdete krasnych vela km bez komplikacii :)

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

27. čer 2012 11:55

Taky se přidávám. Velká gratulace, vypadá to skvěle :banana: :banana: !

Jen s tím podvozkem jsme asi moc konzerva. Už takhle není dne kdy bych po Praze nelízal o zem. S tímhle bych si to moc nedovel představit :P .

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

27. čer 2012 13:09

Tak to je MASAKR !!! nadherny kousek a myslim ze byl i za velmi rozumne penize. pokud vycet nutnych oprav neni moc dlouhy, je to supr kup...

PS: vynes trochu zkusenosti s nakupem auta v PL (stale se jich bojim)

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

27. čer 2012 15:08

Úplně ti rozumím Worry když v polsku zkrachovalo AAA tak to tam musí bejt fakt vostrý :D

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

27. čer 2012 15:30

Diky vsem za chvalu, sam jsem zvedav zda se toto Mini bude sr*t stejne jako to minule nebo zda bude OK...

Nicmene moje story s dovozem z PLN:
1. nasel jsem inzerat na ktery jsem v anglictine odpoved, ze mam zajem a nejake dalsi otazky - an to mi prisla odpoved, kde nebylo ani slovo, jen dalsi fotky ;o)
2. vyprudil jsem znameho co ovlada polstinu - zavolal polakovi, zjistil ze auto je do uterniho opdoledne zamluvene (byl patek)
3. v utery volal znovu, pro auto si Francouz neprijel takze bylo pro me zamluvene do ctvrtka
zjistilo se, ze Polak ma zenu co ovlada anglictinu - vyhoda, pac polstinu ovladajici clovek se mno nemohl - nedostal dovolenou
4. na nic jsem necekal a hned ve stred pred patou ranou se vyrazilo
- resil jsem dilema zda mit eura, polske zloty ci koruny - jelikoz nebylo jiste zda auto koupim nechtel jsem smenovat nic, takez se jelo s ceskyma
5. dorazilo se na misto (450km od baraku - cca 6 hodin jizdy) - auto predvedl, melo nejaky mouchy ve finale jsem ho vzal
dohodli jsme se na finalni cene a resila se vymena CZK za PLN, takze nedaleko byla smenarna - rekl jsem kolik chci zloty, smenarnik rekl kolik chce CZK - prepociatlo se a slo se - zadny papir nikde nic :)
6. Polak sepsal smlouvu - prepripraveny formular - podobny nemeckemu kdyz jsem kupoval auto.
7. dal mi vsechny doklady, smlouvu a nechal mi polske znacky (+ jeho polske pojisteni) - ze prej s kupni smlouvou si dojde nasledujici den to odhlasit
8. jelo se domu
9. v pondeli jsem dosel na dovozovou STK se vsema polskyma papirama, tam borec nadsenej z auto, hned na parkovisti mu dal za usi :D - vsechno prolezl, vyfotil, nechal jsem otestovat i tlumice (120kc navic) - celkova cena za dovozou STK byla 2550,- (2430,- + 120,-) vsetne mereni emisi
No vykopali me ven a ze musi auto stotoznit s necim co maji v systemu a ze mi tak za 2-3 hodiny zavolaji
10. kdyz jsem mel z STK vse, tak jsem to vzal na MEU na dovozy - celkem v pohode, nikde nikdo, hned jsem sel na radu
papiry jsem vyplnil z casti, podepsal se na vsechno a borec to tam dovyplnil sam... A ze prej tam toho ma mraky a ze nevi kdy to bude... pak na me mrknu a ze kdyz se budu hodne modlit, tak ze to v utery bude...
Modlil jsem se malo bylo to az dnes :o) (na to ze to ma trvat cca mesic pohoda)

No takze asi tak...

Kazdopadne kdyz auto z PLN tak to chce alespon na prvni kontakt s prodavajicim nekoho kdo ovlada polstinu.

Jinac BOREC Polak byl fakt v pohode... Slevu jsem ani moc nechtel, jen jsem se zeptal jaka je finalni cena a on se podival do stropu a rekl o 2000PLN mene... PARADA :biggrin:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

27. čer 2012 16:58

parada
je tiez trocha lutujem ze som nekupil z polska :blink:
ked trafis dobri kusok ak si trafil ty fakt sa to oplati!!!! :bigups:

Re: Peppino - Cooper S JCW - modrý blesk

28. čer 2012 11:04

Peppino, proveroval jsi ho podle VIN abys vedel ze neni kradene?

BTW: v Polsku je dost zajimavejch nabidek... http://allegro.pl/show_item.php?item=2449838944
Odeslat odpověď