Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 19:12

A K...a to nastve a poradne :twisted: a je pravda ze s tim jak se oteplilo na silnice vyrazili hodne prima vodici.

Nech si to vymenit Origo v BMW vse nove at se jeho pojistovna prohne :wink: a naraznik si nechej a prodej ho aspon bude neco malo na beno :wink:

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 19:15

AAAUU to je vul. Hmm to budou zprohybany i vystuhy pod naraznikem. Vyfuk taky dostal ranu. Chjooo 50 000 Kč, jen to fikne. :?

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 19:46

Tak to je peknej os*r... Jo nekteri by nemeli mit ridicak...

Ale v tom zlem hledej neco pozitivniho - treba JCW naraznik :D

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 19:48

panejo :shock:
do mě vrazil borec s oktávkou do zadku před 14 dny, čekám na semaforech na dvojproudovce v Brně a mrd do zadku Oktávka, tak vylezu, čekám že zadek na dranc a nic jen škrábaneček na chromu, kterej jsem megvajrem rozleštil, Mini má u mě plus a borec v oktávce dostal před svědky přes držku :evil:

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 19:51

To je vychova..Dobre ty Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

29. dub 2013 22:17

To naštve Pumiku :-( Jak říká Pepino, vyměnit za JCW nárazník z jeho kapsy, ať to má aspoň nějaké pozitivum.

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

30. dub 2013 14:57

Pumíku, to je smola... Mne zas dnes jebo zo ZH na dvojkovom Golfe skoro pravý bok zrušil.. Cucak cúval z vedlajšej uličky do križovatky.. Až mi rozum zastal...

Ber to pozitívne, ako io chalani radia - asi nastal čas na ďalší upgrade ;)

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

30. dub 2013 16:19

no vo stvrtok idem na obhliatku z minikom tak uvidime co sa tam vsetko poriesi

mate nejake skusenosti?? postrehy?? (myslim ohladne obhiatky auta)

vdaka zatial Vam :wink:

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

30. dub 2013 21:40

Zalezi aj na tom z akej poistky a poistovne ti pojde plnenie. V pripade ze to pojde zo zakonnej poistky vinnika sa ti moze lahko stat ze ti budu kratit fakturu koli amortizacii. Keby si mal havarijne poistenie tak si to daj radsej cez to. Pripadnu spoluucast ti uhradia tiez, ale z PZP vinnika. Vsetko zalezi od toho kto ma aku poistovnu. Kazda poistovna ma svoje specifika ako platit co najmenej. Kludne si to daj robit aj do BMW. A ziadaj si hned aj krici list, lebo niekde ho mas behom 24 hodin ale lahko sa ti moze stat ze budes cakat na krici list aj 3 tyzdne. Krici list je najrychlejsia varianta ako ti uhradia skodu.

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

30. dub 2013 22:05

no obaja sme v Kooperative poistovni
podla vsetkeho by to malo ist z jeho poistky vsetko
havarijunu nemam ani ja ani on
a co sa tyka servisu tak by som radsej hned dal do BMW no uvidime ako to dopadne
ale kazdopne budem bojovat aspon o novy vyfuk ak by sa dalo no uvidime ako to vsetko dopadne
joj nervy!!!!! :twisted:

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 15:32

Kua to si na horsiu poistovnu ani nemohol natrafit. Tato poistovna roka ma asi najdlhsiu dobu na vyplatenie skody zo vsetkych poistovni. Ked ti mozem poradit tak ich hned od zaciatku bombarduj za krici list, lebo to si oni naozaj davaju nacas. V pripade ze si fakturu vyplatis v servise sam (to ti vobec nedoporucujem) a potom pojdes s fakturou do poistovne tak mozes cakat na prachy aj pol roka. A s kratenim sumy sa opravu z dovodu amortizacie urcite pocitaj. Tak Vela stastia.

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 15:37

IvanS cooperS píše:A s kratenim sumy sa opravu z dovodu amortizacie urcite pocitaj.

U vás to asi bude jinak, ale u nás dle nálezu ústavního soudu nemůže pojišťovna krátit z důvodu amortizace (resp. by neměla, záleží, jestli si to člověk nechá líbit).
http://www.amortizace.cz/65-nalez-ustavniho-soudu/

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 16:26

Nick - toto mu žial u nás nepomôže, jedine že by sa Pumik nasr*l a mal peniaze a čas sa ťahať s poisťovňou niekoľko rokov po súdoch... Kooperatíva je najhoršia poisťovňa čo sa týka preplácania plnenia poistných udalostí. Majú najviac súdnych sporov s klietami.. :(

Pumík - rýchlo hľadaj kto tam má nejakého dobrého známeho, aby nezodrali z kože.. Ak tam nikoho nemáš... ale nejdem maľovať čerta na stenu, možno príjemne ťa prekvapia..

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 19:35

já mám koop a ikdyž sem měl bouračku, nebo vandalismus, vždy vše naprosto OK nevím jak na SK ale v CZ určitě nejhorší nebude ;)

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 20:38

Na Slovensku to je najvacsi odpad mezi poistovnami. A najhorsia kombinacia je kde si poskodeny , vinnik je koop a plnenie poistnej udalosti ide z jeho PZP. Takuto smolu som mal už dvakrát. Nikdy som nedostal zaplatene realnu a zdokladovanu sumu za opravu. Podla tejto zlodejskej poistovne som si mal rozdiel medzi fakturou a vyplatenou sumou od poistovne ziadat od vinnika formou obcianskopravneho sudu !!! A podla tychto zlodejov osm si opravou vozidlo zhodnotil !!!!
To je bohuzial realita na SK.

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 20:39

No do... :( Tomu sa hovori smola! No ale keby si naaaahodov ze sa rozhodol naraznik predavat, sem s nim :)

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

01. kvě 2013 20:41

vdaka za postrehy
nemal som este ziadnu skusenit z burackou
zajtra rano obhliatka minika co je vsetko poskodene
uvidime ako to pojde dalej
dufam ze len dobre

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

02. kvě 2013 00:46

Pumik teraz je moznost riesit to aj nejakym kricim listom

Kamosovi cigan nabutol do X3. On si dal tuto moznost a vtedy ti sice stiahnu nejake prachy ale dostanes peniaze dopredu a mozes si to dat opravit kam len chces. Trebrs aj sam doma. Vsetko ale zavisi ako dopadnes na obhliadke ci sa to teda vobec oplati

Zajtra ti to este prezistim a zavolam ti

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

02. kvě 2013 10:51

dik Ondro ale ten krici list len ak mas havarijnu a ja ju nemam

dal som to na rozpocet

vysledok obhliatky:
-vymena vyfuka
-oprava naraznika + drobnosti ako su tepekne izolacie diely na naraznik
-lakovanie

tak cakam na penaize no uvidime
vraj do 14dni by mali byt na ucte
samozrejme amortizacia bude :?

Re: Pumik9 - COOPER S (R53)

02. kvě 2013 20:13

Raději sundej nárazník a mrkni zda je pod ním vše v poho. Aby nebyla výztuha v háji a další věci :?
Odeslat odpověď