Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Kočofka - COOPER

18. pro 2010 23:33

Hojj zdravím všeci mini, nedávno jsem byla oslovená jestli jsem na těchto strankách a já vůbec nevěděla, o čem je řeč :D . A nakonec jsem vás tu našla. V mini se vozim už nějakej ten měsíc a musim říct, že povození to je hodně dobrý...ale to nemusim psát, pač to ví tady každej :) . Jsme z Lbc, tak snad se tu potkáme i s nějakým sousedem... Fota samozřejmě dodám ..

Re: Kočofka

19. pro 2010 00:04

Kočofka píše:Hojj zdravím všeci mini, nedávno jsem byla oslovená jestli jsem na těchto strankách a já vůbec nevěděla, o čem je řeč :D . A nakonec jsem vás tu našla. V mini se vozim už nějakej ten měsíc a musim říct, že povození to je hodně dobrý...ale to nemusim psát, pač to ví tady každej :) . Jsme z Lbc, tak snad se tu potkáme i s nějakým sousedem... Fota samozřejmě dodám ..


Ahoj Kočofko, za to určitě může manžel :lol:

Říkal, že někdy předevčírem viděl u Billy před garáží slečnu s červeným Mini a pruhem přesně jako v tvém avataru + negativním na střeše...a tak agitoval. :mrgreen:

Liberecká sekce se nám pěkně rozrůstá :banana:
Škoda, že jsi nestihla liberecký sraz viewtopic.php?f=66&t=3787

Re: Kočofka

19. pro 2010 10:47

Jojo to jsem ja :) . Skoda, ze jsem to tu nenasla driv, jinak bych jela urcite taky. Videla jsem vas myslim u ZOO baru. Ale tak budou dalsi srazy a ja se budu tesit :)

Re: Kočofka

20. pro 2010 09:11

Jestli se nepletu tak mas na aute nalepku billabong ?? ...a garazujes v centru /nechci psat ulici / :bigups:

Re: Kočofka

20. pro 2010 09:52

:D no...nalepka je strasidelna vim...potrebovala jsem necim nenapadne skryt diru

Re: Kočofka

20. pro 2010 11:15

hlavně že to plní učel ... toz zdravim sousedko / mam cerne s union-jackem na strese / :)

Re: Kočofka

20. pro 2010 12:04

jojo.. vim, vim, koukala jsem na nej :) , zdravim sousede
Odeslat odpověď