Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

pahejl - COOPER S (R53)

18. led 2014 15:07

Tak i já se konečně dočkal a po půl roce přemýšlení, vybírání, zařizování a těšení jsem si dnes převzal svého miníka...

vyroben 22.5.2005, najeto 86.600 km, verze s navigací

Obrázek

Do první úpravy jsem doma vydržel přesně 30 minut
Obrázek

více fotek dodám, až nebude mlha :)

Re: pahejl - COOPER S (R53)

18. led 2014 17:48

Hodně pěknej kousek :), akorát jsou zajímavé ty kilometry při stáří toho auta, ale jak říkám, je pěknej :)

Re: pahejl - COOPER S (R53)

18. led 2014 18:01

kilometry ověřeny Cebií, Inveltem a přímou komunikací s (bývalou) majitelkou (cca 45 let)... ačkoli bylo auto na českých značkách, jezdilo hlavně po Německu

Časem plánuju nějakou ozdobu na střechu, dva rovnoběžné pruhy na přední kapotu (možná i dozadu) a 17 kola...

Re: pahejl - COOPER S (R53)

18. led 2014 18:26

Tak kdyby jste chtěl pruhy a nějakou věc na střechu tak mám člověka, co když řeknete, že jste ode mne, tak Vám udělá fakt super cenu a je šikovnej. dyštak se podívejte ke mě na auto teď jsem ho přidával do členů a zatmavení oken plus pruhy 2500,- :)

Re: pahejl - COOPER S (R53)

19. led 2014 19:20

dneska jsem od JanM minikovi poridil Thule zahrádku


Obrázek

Re: pahejl - COOPER S (R53)

15. úno 2014 17:44

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jak fungují světla na automatický režim (úplně spodní poloha na páčce). Měl jsem za to, že se světla rozsvítí po otočení klíčku do polohy 2, dnes jsem ale zjistil, že se světla zapla až cca po 5 minutách jízdy.

Jak to má být správně a co může být případně u mě špatně?

Re: pahejl - COOPER S (R53)

15. úno 2014 18:09

Stačí nechat světla přepnutá na druhou polohu.

Re: pahejl - COOPER S (R53)

16. úno 2014 20:44

Po dnesku jsem pochopil, ze mam v aute krome destoveho senzoru i automatic headlight control, svetla se rozsvecuji automaticky v zavislosti na svetelenych podminkach (sice "nice to have feature", ale kdyz chci svitit porad, je to k nicemu).

Je tedy moznost, jak nastavit, aby se potkavacky rozsvitily hned automaticky a automaticky se zase zhasly po vypnuti motoru? Nejsem si jisty, jestli jsem pochopil, co myslis druhou polohou :(
Odeslat odpověď