Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům...
Odeslat odpověď

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

09. zář 2015 14:27

hruso píše:Ahojte.
O akcii v Trebaticiach som sa dozvedel nahodnena nete a bol som pozriet a nelutujem velmi sa mi to pačilo, takže slubujem, že sa polepším a ak mi to čas a okolnosti dovolia určite nevynecham podobne akcie.
Takze hlasim sa do rodiny Mini Cooprov na podobne zrazy, stretnutia , kafička, jazdy po okolí s mojím trnafským červeno-čírnym Mini.
Tešilo ma.
Přílohy
obrazok(6).jpg
obrazok.jpg
obrazok(5).jpg
obrazok(4).jpg
obrazok(3).jpg
obrazok(2).jpg
obrazok(1).jpg

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

10. zář 2015 08:19

Tak teraz vyzerá to mini lepšie ako predtým :)
Sem dám určite vedieť keď sa bude niečo konať za mesiac bude garáž párty a niekedy v novembri by sme si mohli dať kafíčko to sa ešte dohodneme.

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

06. říj 2015 13:59

Tak priatelia už túto sobotu 10.10.2015 si dáme ďalšie Minikaffe tentokrát v Restaurant ESO Vlčkovce o 13:00. Takže pokiaľ niekto bude mať chuť dať si kávu niečo zjesť a pokecať rád vás uvidím :banana:

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

06. říj 2015 16:47

kebyže nemam mini v servise určite by som prišiel

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

07. říj 2015 16:06

JohnySK: Možno sa zastavím, ak môžem, dotiahol som do TT ďalší CooperS :)
Obrázek

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

08. říj 2015 10:03

:banana: :bigups: pekne sa nam to v TT rozrastá :bigups:

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

22. říj 2015 14:47

kedy budete mat dalšie stretnutie ?? pridal by som sa.. buduci tyzden si uz idem do servisu po mini

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

23. pro 2015 09:57

Priatelia minimaniaci :)

Bohužiaľ sa mi sem nejak nepodarilo dostať fotky z posledných stretnutí, ale stále sa stretávame a verím, že sa nám podarí stretnúť aj v budúcom roku či už na oficiálnych zrazoch alebo na tých našich neoficiálnych Minikaffe.
Tu by som rád poprial všetkým kamarátom Miničkárom a všetkým ľudkom na tomto fóre pekné Vianoce a veľa štastných kilometrov v našich skvelých autíčkach V budúcom roku a verím že sa vidíme aj osobne na nejakom tom zraze :D :mrgreen:

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

27. zář 2016 09:44

Ahojte, rad by som sa zucasnil nejakého mini zrazu a kedze tu z clubu nikoho nepoznam a rad by som to zmenil ale stranky clubu navstevujem zriedka tak sem hadzem cislo v pripade neakeho zrazu kludne kontaktujte (0904175773 -najlepsie sms kvoli praci)
Vdaka a zatim ;-)

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

27. zář 2016 15:21

Ak si na Facebooku, tak lajkni a sleduj https://www.facebook.com/MINICLUBSLOVAKIA/. Snažíme sa tam dávať všetko.

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

12. úno 2017 23:05

No čo západ a Bratislava? Hlucho? Chce to aspoň rýchlu kávu na pumpe :wink:

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

12. úno 2017 23:24

Ja som za :wink: ...piatok/sobota/nedeľa?

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

13. úno 2017 20:45

Nedela poobede?

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

07. čer 2017 10:45

Bohužiaľ mi pribudli nejaké starosti a tak v poslendej dobe nieje moc času organizovať Minikaffe ako po minulé roky. Som rád ak sa dostanem na oficiálne zrazy a občas sa ideme dvaja traja niekam previezť po rýchlej dohode deň pred výletom alebo priamo ten deň. Ale niektorú nedeľu by som rád dal nejaké stretko. Ak teda budete mať chuť píšte sem do témy alebo SZ a nejak sa nakontaktujeme na seba.

Re: New MINI vodiči západné Slovensko

06. srp 2017 15:47

Som k dispozícii v MA a okolie. Keby dačo ma kontaktujte. Som tu nový. Dik
Odeslat odpověď