Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům...
Odeslat odpověď

Co jste kde viděli - někdo z fóra?

20. led 2015 21:35

Nenašel jsem zde "seznamovací" vlákno. Můžete sem napsat kde a kdy jste potkali nějaké mini a s trochou štěstí si to tady dotyčný přečte a třeba se i přihlásí. A třeba tak poznáme spřízněné mini-positivní kamarády.

Já bych tedy s dovolením začal.

Včera v Třinci jsme jeli od "domu služeb" za zlatým mini cooper R56 s čerstvou spz. Někdo místní?

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

20. led 2015 22:31

vetsinou se to resilo TADY

u jednotlivych mest :wink:

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

02. úno 2015 17:55

Včera ( neděle 1. 2.) cca v 18:45 hodin na parkovišti u Ještědu stálo modré NM ONE, pražská spz, na zadních dveřích nálepka Vanilla style. Kdo to byl???

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

18. úno 2015 23:42

Možna ja :) tou dobou jsem měl novou SPZ ale je takovy zlatohědý spíše :)


adamo píše:Nenašel jsem zde "seznamovací" vlákno. Můžete sem napsat kde a kdy jste potkali nějaké mini a s trochou štěstí si to tady dotyčný přečte a třeba se i přihlásí. A třeba tak poznáme spřízněné mini-positivní kamarády.

Já bych tedy s dovolením začal.

Včera v Třinci jsme jeli od "domu služeb" za zlatým mini cooper R56 s čerstvou spz. Někdo místní?

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

19. úno 2015 09:52

To bude ono! Měl jsi to tak špinavé, že to nebylo moc poznat :D A cooperů tady v okolí zas tolik nejezdí.

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

19. úno 2015 10:26

Dneska az dojedu pokud dojedu ho hodím k prokesovi do servisu :( snad ho zachrání :) ja vím ze tam toho moc nejezdi ale už jen v Třinci jsem potkal asi 3 kousky takže se to rozrůstá :)

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

20. úno 2015 19:22

Tak už jezdíííííííííím :) a právě v Třinci :) :) :)

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

10. črc 2015 20:44

jen chci pozdravit žlute mini :) stále ho potkávám mezi třincem a čadcou :)

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

10. črc 2015 22:39

Už tři týdny přechodně bydlím v Kladně a pár NM jsem tam zahlédl, ale vždy zaparkované bez řidiče. Červený asi cooper u Billy za nemocnicí cca před 14 dny , další den zase červený ale jiný přímo u nemocnice, teď asi v úterý nebo středu světle modrý Sko se šachovnicí na střeše a zrcátkách v Pavlisově ulici.

NM s řidičem jsem zahlédl ve středu kolem 18 hodiny na křižovatce u ČVUT, hned potom blondýnu v červeným na Americký kolem Tesca. Pak jsem blikal na někoho v Praze a ještě na D11 v tom nynějším zúžení...

Jste tu někdo z Kladna a blízkého okolí, kdo by měl čas a chuť pokecat? Od neděle tam zas budu :wink:

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

10. črc 2015 23:31

Bylo to NM oranzove s cernejma pruhama?
Jezdil jsem po praze i D11

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

11. črc 2015 00:05

Minicooper22 píše:Bylo to NM oranzove s cernejma pruhama?
Jezdil jsem po praze i D11


Ty jsi to nebyl :wink:

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

13. črc 2015 15:55

Dnes na parkovišti v areálu nemocnice Kladno stálo červené NM One, spz 4AA xxxx s plyšovou želvičkou na palubce před volantem...
Kdo to byl?

Červené MINI s pruhy a vlajkami na zrcátkách :D

13. čer 2016 09:56

Nejel někdo v neděli 12.6.2016 po státní směrem na Brno? :D

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

14. lis 2016 16:25

V sobotu 12.11. dopoledne jsem na D11 míjel tmavovlásku v tmavě modrém a sympaťáka ve světle modrém NM.
Proběhlo ukázkové zdravení a hned se mi zlepšila nálada :banana:

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

14. lis 2016 18:51

V patek 7. 12. vecer na Borislavce se na semaforech vedle me postavila slecna ve svetlehnedem Mini S druhe generace. Pozdravila me, zamrkala, prohodila si vlasy a na zelenou dala plny. No a uz sem ji nevidel. Nekdo z fora?

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

14. lis 2016 19:08

Tak já se taky přidám :D

Po Čáslavi jezdí slečna s černý Clubmanem vždycky mi ujede než se stihnu otočit :D Náhodou tu asi není :D Poslední Mini, kterého u nás neznám :D

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

15. lis 2016 10:06

Když jste u toho zdravení, tak musím konstatovat, že už to není takové jako před časem. Málokdo odpoví, jako dřív, a bohužel hlavně 3G :(

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

18. lis 2016 13:59

Tak já mám 3G a zdravím, kde se dá. Dokonce mám tendenci zdravit, i když zrovna jedu s BMW. Akorát to většinou nemá moc efekt :lol:

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

27. lis 2016 00:21

Nebydlite nahodou nekdo na Makedonske na Strizkove? :wink: tmavemodre, sede eSko druhe generace?
Naposledy upravil Kahy dne 28. lis 2016 10:50, celkově upraveno 2

Re: Co jste kde viděli - někdo z fóra?

27. lis 2016 09:28

Ve středu, Ulice Sokolská ve směru na Vyšehrad. Zelené Sko IG, docela špinavé, fajnovější výbava (měl navigaci, jestli jsem viděl dobře :lol: ) Chlápek telefonoval. Zrovna jsem byl v práci a nejel tedy s Mini, což mi došlo až později :lol:

Jinak s tím zdravením.. když jsem si ho pořídil, byl jsem u vytržení jak malý kluk. Bylo milé se potkat s každým a bliknout na sebe nebo mávnout, člověku to rozsvítilo den :) Podle mého názoru nezdraví spíše majitelé novějších verzí, především těch pseudomini (Paceman, Countryman..) a to především s pražskou SPZ. Asi to pro ně není specifické, ani ne koníček. Ale spíš jen stylovka a prostě auto. Můj názor :wink:
Odeslat odpověď