Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům...
Odeslat odpověď

Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

29. čer 2014 20:40

Zdravim vespolek. Jako kazdy rok se chystam do Pardubic, na zavodiste na Tuning sraz Relax Meeting. Vetsinou jezdim jen na Sobotu, ale pokud by se nas dalo dokupy vic, snad bych nekde splasil i stan a dalo by se domluvit uz od patku. Ale zakladni otazka je, jestli se tam nekdo z vas chysta? :andare: http://www.relaxmeeting.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Zatim ahoj, Libor.

Re: Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

30. čer 2014 21:22

Zdarec uvidím jak počasí pokuď bude hezky tak bych se tam stavil - z pátku na sobotu by to bylo dobré já pak v sobotu chci jet na filmovej festival do Karlovejch Varu

Re: Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

30. čer 2014 22:04

Tento termin je tusim Mini v pivovaru :banana:

Re: Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

30. čer 2014 23:33

To ale vubec nevim co je :D

Re: Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

01. črc 2014 12:44

Losicek píše:Zdarec uvidím jak počasí pokuď bude hezky tak bych se tam stavil - z pátku na sobotu by to bylo dobré já pak v sobotu chci jet na filmovej festival do Karlovejch Varu



Ahoj, promin ze jsem neodepsal hnedka na tvou reakci. Nevim jestli tam bude vic lidi tady v klubu, nebo jen my dva. Kazdopadne i ve dvou by se to dalo bez problemu zaridit :)

Zatim cao :) Libor.

Re: Sobota 19.7. Relax Meeting Pardubice

14. črc 2014 19:06

Kdyby o tom nekdo premyslel a nejel do Mini v pivovaru, muzem se tedy dohodnout :) piste na 733 768 771. Volat muzete taky, ale protoze neznamy cisla neberu, velky sance v tom nevidim :)))

Mejte se, Libor.

PS: prikladam par fotek z minuleho roku, grill beru znovu :)) no grill :D tu malou mrchu.
Přílohy
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Odeslat odpověď