Prepnout do plneho zobrazeni
Svátky, výročí a gratulace a vzkazovník ostatním Mini maniakům...
Odeslat odpověď

Hledá se bývalý Miníkář WORRY,kdo něco ví?

02. čer 2005 13:02

:idea: Tenhle týpek se kdysi pěkně natchnul pro Miňíky a už jsem o něm dlouho neslyšel.Jozzy

Worry nalezen

15. lis 2008 19:33

Hej hej ty stará paštiko, sis už myslel, že jsem někde chcípnul v chroští !!! Chvilku mi to trvalo, ale zase jsem se vrátil na MINI cestu a následuji světlo náčelníka ISSIGONISE, tentokráte ale v nové kárce :-) Pořídil jsem si Žluťáka se jménem NEW MINI COOPER... Tak se jistě potkáme, starý brachu.. :lol:

ohóóóó

15. lis 2008 23:04

Jinak obyčejný večer po únavném dni nám tyto příspěvky o nadchnutém miníkáři zvedly náladu :)

Vzpoměli jsme památného noclehu na II. Narozemini Blato a dlouhánův částečný nocleh ve stanů bří Kavanů a jiné veselé příhody včetně 8 m3 dřeva atp.

Doufáme, že se zase někdy uvidíme!!

16. lis 2008 21:08

No buď zdráv Worry!!!!!!! Máš sice nějaké divné (velké)mini ale vítej nazpět, už se těším až se uvidíme:-)

Teda

17. lis 2008 00:12

No zdar, Pravda, trochu jsem povyrostl, ale nic se nemeni na tom, ze jsem ten stary pardal co narve do mini vsechno, co se hodi... Sem na vas zvedavej, vy stary paprdove... :lol:

Hey no tak to čumíme

18. lis 2008 00:23

Sedím s mojí drahou polovičkou Lenkou alias Jahodou u kompu a nejednou koukám,že mi přišel do mailu odkaz na forum k tématu, které jsem zakládal už hodně dlouho.
Cože?!!! :whaasup:
No čumím a s velkou radostí otvírám odkaz. Ty vole! :banana: Worry je zpět! Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Nejdřív ohromná radost pak koukám na fotku u nicku a dočítám poslední řádky, NE, TO SNAD NE? :onfire: :oha: Worry ty takovej silnej člen, dlouholetej Miníkář, kamarád,proč a za co? Po tom všem co jsme spolu zažili, to mi nemůžeš udělat: New Mini? Ty?
No hlavně že jsi zdráv a zpět,a ten nesmysl žlutej ti ještě časem nějak u nás snad rozmluvíme :roll: , už se tu na tebe moc těšíme.
By Jozzy&Jahoda&Eliška&Syčák

Sem ani nečekal...

18. lis 2008 11:52

No zdar rodino,

Tak takovouhle nevraživost mezi klasickym MINI a NEW MINI jsem opravdu nečekal! :zadek: Jsem z toho zklamanej, ale co už nadělám - je mi to v zásadě šumák :bigups:
Ano, nadešel čas pořídit si něco nového a díky náhodě mám tohle a nemohu se žluťáka stále nabažit. Holt už jsem fajnofka :lol:

18. lis 2008 12:13

No hlavne ze to mas zluty..to je zaklad :)

omluva

18. lis 2008 13:13

Jedinná omluva pro worryho je že vzhledem k jeho velikosti se mu do old mini fakt blbě lezlo:-)

výška

19. lis 2008 13:05

Worry a jeho bělouš, to je ale let:-)
Přílohy
worry-1.jpg
worry-1.jpg (23.64 KiB) Zobrazeno 9025 krát

No teda....

19. lis 2008 16:32

No teda to je opravdu už pár let, co jsem se proháněl v běloušovi... No, uznávám že občas prolistuju tu kopu fotek z jeho životní pouti u mne :lol: Hele, byl dobrej, ale to nový je úžasný :wink:
Odeslat odpověď