Logo
Právě je 28. dub 2024 04:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 09:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 11:36
Příspěvky: 20
Tak se hlásím taky. Praha 11 - Háje. Modro bílej.
Btw. koho sem to tu na Opatovský nedávno už dvakrát potkal v tom červenym? Nějakou slečnu nebo pani. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 14:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. čer 2011 12:27
Příspěvky: 5
Nemáš náhodou verzi S a neparkuješ u Penny?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 05. srp 2011 10:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 11:36
Příspěvky: 20
Jo, to sem já. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 06. srp 2011 22:56 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 21:04
Příspěvky: 31
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Ahoj všichni z Prahy , čtvtek 4.8 a v pátek 5.8 , jsem se pohyboval kolem Pařížské , Staromáku a po Evropské . Za ty dva dny jsem potkal 8 new miníků . Super pocit , vidět tolik kousků , zdravím , blikám , ale normálně pocit byl najednou v p...i.
Všechny řídily slečny a paní . Manželka byla mrtvá smíchy , a já mám pocit jestli si tady nepíšu a nečtu příspěvky jen od ženských . Prosím berte to s úsměvem , nijak se tím nechci dotknout kolegů z Prahy , ale jestli mne někdo potkal s spz 9293 tak Huráááááááááááááááááá. :Ahoj Mira


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 07:21 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
hihihii to ja taky znam. V poslednim aute sme mel taky kliku a potkaval hodne casto zensky, ktery jsou radi, ze ridej,natoz aby jeste mavat. :biggrin:

BTW: kdyz sem auto objednaval, tak mi prodejce rikal, ze (aspon teda asi v Praze) Miniky kupujou tatickove dceruskam za vysvedceni :lol: Takze to asi bylo ono. :banana:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 08:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 21:04
Příspěvky: 31
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Už se zase těším do Prahy . Napadlo mne , že bych jel sám , ale teplé večeře jsou teplé večeře . Ahoj Pražáci a Pražandy. Mira


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 11:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 11:36
Příspěvky: 20
Blacky píše:
hihihii to ja taky znam. V poslednim aute sme mel taky kliku a potkaval hodne casto zensky, ktery jsou radi, ze ridej,natoz aby jeste mavat. :biggrin:


Tak nějak, poprvé, když jsem jel na pojišťovnu do centra, tak sem potkal asi 7 miníků a všechno ženský, který absolutně nezajímalo, že na ně nějakej úchyl mává. Nicméně, první kdo mi kdy odpověděl byla právě nějaká slečna nebo paní, jak jsem již zmínil o pár příspěvků výše. A měl sem z toho radost, přecijen bejvalej motorkář a trochu mi to chybí. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 15:05 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
bejvalej? To uz vubec nejezdis? Ja se teda za "motorkare" tak uplne nepovazuju. Ale. Zacinal sem v 13 na fichtlu (jawa 20 pionyr), pak 350-634. Od 20 let nic az ted asi pred 5 lety sem si koupil malou cagivu 50 skutra na pojizdeni po meste do prace a tak. To zdraveni me taky dela dost dobre. Obzvlast kdyz mi mavne nekdo na poradny masine a neresi, ze sedim na skutru.

Takze doufam, ze v miniku to bude taky fungovat. V Praze budu teeda ve čtvrtek po obědě, tak snad někoho potkám. :idea:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 15:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 11:36
Příspěvky: 20
Jj, bejvalej. Začínal sem už tak někdy před 15 lety a šlo to postupně, Honda VF 400F, Kawasaki GPX 600A, Suzuki RF 900R (to byla moje oblíbená, už kvůli stylu, měla zboku žebrování jako Ferrari Testarossa :D ) no a naposled to byla opět Suzuki GSX-R 1000. Ale už tak nějak, když jsem měl to RFo, tak se z motorek stal takovej ten spíš fenomén zbohatlíků a kdo na to měl prachy tak si to koupil, aby byl IN a srazy už byly spíš ožíračka a tak sem na ně přestal jezdit. Někdy v té době začli taky plechovkáři nesnášet motorkáře. V součtu těch mladejch cucáků na silnejch strojích a tý nevraživosti a nedbalosti plechovkářů začlo bejt nějak moc smrťáků a tak když mi nakonec to GSX-Ro ukradli, tak už sem novou nepořizoval.
Auto mám celou dobu při tom, ale měl sem ho spíš pro užitek a teď když nemám pro zábavu tu motorku, tak sem chtěl něco, co je pro zábavu a zároveň by to tak nějak mělo to kouzlo dřívějšich dob, kdy bylo motorkářů poskrovnu a vehementně se zdravili.
P.S. já měl zase dobrej pocit, když sem na silnější a prestižnější motorce zdravili kluky na Jawách apod. protože jsem doufal, že jim to udělá radost.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 07. srp 2011 15:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2010 16:54
Příspěvky: 362
Bydliště: Praha západ
Vítej!Tomuhle příběhu rozumím, žïl jsem podobnej.
Petr ex Yamaha XJR 1300 (chvíli taky Harley Davidson Electra Glide, dříve Yamaha Fazer FZS 600, Yamaha XJ 600 Diversion, Suzuki GS 500 E).
Je to prostě o radosti z něčeho na kolech, co má nějaký příběh, duši a emoce, což Mini rozhodně má.
Ale před svojí penzí k němu přiberu do party ještě Triumpha Thunderbird Sport :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 08. srp 2011 08:07 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Panove, panove.... Muzete si jeste jednou precist nazev tematu ? Pokud chcete vzpominat na sve dny slavy pri jizde po dvou kolech, zalozte si prosim jine tema... Tohle sem nepatri...

Diky

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 08. srp 2011 11:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2010 16:54
Příspěvky: 362
Bydliště: Praha západ
Pardon...Řidič z Prahy západ - v Praze výskyt Vinohradská, červený ONE s bílou střechou a pruhama :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 08. srp 2011 17:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2011 11:36
Příspěvky: 20
No nechci rejpat, ale ať čtu název fora jak chci, tak fakt nikde nevidim problém. Nebo tu je nějaká diskriminace co se týče lidí, který nemaj jenom Mini? Jestli ano, tak je pak ale potřeba změnit název fora na něco jako - "Adresy a popisy Miníků lidí z Prahy"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 09. srp 2011 07:46 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Grayson píše:
No nechci rejpat, ale ať čtu název fora jak chci, tak fakt nikde nevidim problém. Nebo tu je nějaká diskriminace co se týče lidí, který nemaj jenom Mini? Jestli ano, tak je pak ale potřeba změnit název fora na něco jako - "Adresy a popisy Miníků lidí z Prahy"


Tak nerejpej :bigups:
Pokud jsem se nespletl, tak jste v minulych prispevcich krasne zavzpominali na sve casy slavy na dvou kolech s kompletnim seznamem toho, co jste sedlali.. To sem ale nepatri..

A jmeno tematu se myslim menit nemusi - ale to vase bych videl na neco jako: "V cem jste se vozili, nez jste si poridili MINI"

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: New Mini řidiči z Prahy?
PříspěvekNapsal: 09. srp 2011 22:50 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. čer 2011 12:27
Příspěvky: 5
Grayson píše:
Jj, bejvalej. Začínal sem už tak někdy před 15 lety a šlo to postupně, Honda VF 400F, Kawasaki GPX 600A, Suzuki RF 900R (to byla moje oblíbená, už kvůli stylu, měla zboku žebrování jako Ferrari Testarossa :D ) no a naposled to byla opět Suzuki GSX-R 1000. Ale už tak nějak, když jsem měl to RFo, tak se z motorek stal takovej ten spíš fenomén zbohatlíků a kdo na to měl prachy tak si to koupil, aby byl IN a srazy už byly spíš ožíračka a tak sem na ně přestal jezdit. Někdy v té době začli taky plechovkáři nesnášet motorkáře. V součtu těch mladejch cucáků na silnejch strojích a tý nevraživosti a nedbalosti plechovkářů začlo bejt nějak moc smrťáků a tak když mi nakonec to GSX-Ro ukradli, tak už sem novou nepořizoval.
Auto mám celou dobu při tom, ale měl sem ho spíš pro užitek a teď když nemám pro zábavu tu motorku, tak sem chtěl něco, co je pro zábavu a zároveň by to tak nějak mělo to kouzlo dřívějšich dob, kdy bylo motorkářů poskrovnu a vehementně se zdravili.
P.S. já měl zase dobrej pocit, když sem na silnější a prestižnější motorce zdravili kluky na Jawách apod. protože jsem doufal, že jim to udělá radost.

Jo tak kamaráde, Ty mi mluvíš z duše, já to mám téměř stejné. Bydlím přes hlavní, směrem k přehradě. Do Penny chodím na nákup, tak tam Tvého MINÍka vídám. Jednou jsem Tě i viděl přijíždět. Já jsem také bývalý motorkách(bývalý možná, prozatím). Začal jsem na kejvačce 350, pak Jawa 639, pak jsem měl Yamahu FZ750, potom 2X modrou CBR 1100XX Super Blackbird a naposledy Kawu Z750S. Možná, že jsem Tě třeba na jižňáku na motorce i potkal. Jezdil jsem opravdu hodně. Za sezónu na motorce taky 35 000 kilometrů. První rychlý auto bylo fialové Corrado, co mělo 260PS. Taky jsem na motorce hodně jezdil po srazech a taky mě to časem přestalo bavit. Kvůli bordelu co se na srazech dělo a tak. Navíc, dneska je doba, že si rychlou motorku pořídí každý vylízaný pako a podle toho to vypadá. Já sám o sobě říkám, že jsem motorkář, ale ty ostatní motorkáře nemám moc rád, protože jezdí jak dobytek a "našemu" motorkářském stavu dělají akorát ostudu. No a s motorkama jsem teď z nějakého důvodu přestal. Za 3 měsíce mi doběhne úvěr na auto a poohlížím se po něčem, co je malé, rychlé a neokoukané. Takový individualistický styl, který právě vyznávají motorkáři. Však to znáš. No a MINI mi padlo docela hodně do oka. Určitě bych chtěl verzi S, nebo JCW. A buď úplně nového, nebo něco zánovního, tak do tří let stáří. Takže jsem se tady regnul, pravidleně sleduji, co kdo píše, nabírám zkušenosti, poznatky a projíždím inzeráty a nabídky. Tak ať to šlape, až půjdu na nákup do Penny a uvidím tam stát modrého MINÍka, tak si vzpomenu. Třeba se tam v okolí začne za pár měsíců prohánět další. Ten můj.
ps: pokud má někdo s mým příspěvkem problém, ať mi to napíše, nebo ho rovnou smázne. Mně připadalo zajímavý, že nedaleko bydlí někdo, kdo uvažuje podobně a měl podobný průběh života. A vzhledem k tomu, že se za pár měsíců bude objevovat v této lokalitě další MINI, tak to sem možná trochu i patří. Včetně konstatování a vysvětlení, proč MINI. On má tak trochu k těm motorkám blízko, právě pro ten svůj individualistický styl.

edit// odstranění chyb z textu


Naposledy upravil PetrJ dne 11. srp 2011 15:02, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. čer 2012 22:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. dub 2012 15:53
Příspěvky: 5
Bydliště: Nupaky
Hlásím se z Nupak :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. čer 2012 16:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 30. pro 2011 16:08
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Hlasim se z holesovic.,
sedivy Sko s bilou strechou a bilejma pruhama pres kapotu :)


Přílohy:
575219_4150177763422_1553198391_3471147_2121615075_n.jpg
575219_4150177763422_1553198391_3471147_2121615075_n.jpg [ 151.57 KiB | Zobrazeno 9989 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. čer 2012 16:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. úno 2012 17:57
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha
Praha velká ohrada - stodulky :D


Přílohy:
obrazek(9).JPG
obrazek(9).JPG [ 134.32 KiB | Zobrazeno 9985 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2013 13:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. úno 2013 17:01
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha
Svojetice u Říčan... Nupaky jsem obýval se svým starým eSkem :banana:

_________________
Mini Cooper S 2004 125kW - kde je mu asi konec? :-(

Mini ONE D 2005 65kW - musí se šetřit! Taky uz odjel...

Mini John Cooper Works - málo místa na jedno auto a sviště

Mini F56 S JCW Pro KIT - 2014 - už jako druhé auto :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2013 18:22 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. lis 2012 14:41
Příspěvky: 62
Bydliště: Říčany
Říčany + Strahov. Co takhle kafe ve starbuck Zlicin?! :shock:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz