Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd...
Odeslat odpověď

Servis okolie BA

10. bře 2014 22:35

Caute. Som tu novy a hladam dobry servis pri BA. Davam prednost malej dielni kde sa vyznaju a maju vztah k MINI. Potrebujem celkovu kontrolu a vymenu klinoveho remena.

Re: Servis okolie BA

10. bře 2014 22:59

Seva a vitaj.. ja som z TT mam super mechanika..minicko mal prvy krat v ruke ale ze brnkacka ..:) vsetko je to na jedno kopyto..ale sak je tu vela BA tak hadam ti poradia viac..mne teraz menil prevodovku..este ma caka tiez klinak + klimatizacia..:)

Re: Servis okolie BA

10. bře 2014 23:22

Dik za typ. TT je v pohode chodievam tym smerom. Ak nezozeniem nieco dalsie, tak sa ti ozvem a nieco dohodeme.

Re: Servis okolie BA

10. bře 2014 23:25

inac majster sveta na minicka je OKCZ ten ti spravi vsetko..tu sa dozvies viac..
viewtopic.php?f=74&t=4157 ja uz mam navstevu zasebou a uplne ine auto mam:)))

este raz diki Ondo..:)

Servis BA okolie + západné slovensko

22. úno 2016 12:41

Ahojte priatelia,

V prvom rade dufam ze tema nieje offtopic ale nenasiel som konkretne info v iných postoch.

Mam mini r53 S 2004 rok 120Kw

Potreboval by som vymeniť olej v kompresore prípadne kladku takto na začiatku.
V mojom okolí PK BA som sa zatial nestretol s uspechom v bežnom servise. Vsade kam pridem pozeraju na mna ze co to chcem a ze to nebudu robit lebo si nato netrufaju. max vymenia olej a pod veci. Viem ze tu bolo už viacej postov o servise BA a okolie ale možno motyka vystreli.
Otazka na Vas ci viete o niekom kto by to vedel spravit pripadne ma stym skusenosti a neotoci ma vo dverach ako jehovistu?

V pripade ak ano prosim bud koment alebo sukromna sprava urcite sa dohodneme.
V domacich podmienkach to neviem spravit nakolko byvam v bytovke a sam by som si asi na to netrufol.

Dakujem

Re: Servis okolie BA

23. úno 2016 12:34

Zdravým Ak treba niečo mam už nejak skúsenosti z Mini otec ma a už sme čo to pomenily

Re: Servis BA okolie + západné slovensko

24. úno 2016 10:10

Zavolaj Richardovi zo Slovenskeho klubu MINI. Maju krasnu novu garaz v Stupave.

Mozno sa aj on sam ozve, ale ak by nie, cislo na neho: 0903745573
Odeslat odpověď