Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd...
Odeslat odpověď

Pomoc s dovozem z GB

29. čer 2012 09:47

Nabízím pomoc. Řešil jsem problém jak dostat díly do Čr z Anglie v případě, že angličan neposílá mimo ostrovy, bo chce za poštovné do republiky hrozné peníze. Nejdříve jsem to řešil přes kamaráda co pracoval v GB. Po ztrátě této možnosti jsem narazil na virtuální schránku kam si nechávám zasílat věci od prodejců a pak si je přeposílám v jednom boxu dom. A jelikož bych chtěl snížit náklady na dovoz tak bych klidně někoho přibral, jelikož se platí poplatek za schránku a ještě k tomu poplatek za vyskladnění zásilek. Takže pokud by kdokoliv potřeboval dostat něco z GB přes neoblubného angličana tak nechť se ozve. Rád vysvětlím případně mohu i pomoc s vydražením na ebay pokud by někdo nezvládal sám. Jakékoliv dotazy prosím přes SZ. Jo a je v podstatě jedno co chce člověk přeposlat. Zkoušel jsem sadu kol a naprosto bezproblémů. Mekkk

Re: Pomoc s dovozem z GB

29. čer 2012 13:43

Mekkku super nabidka.. V anglii byvaji paradni nabidky ale vetsinou to prave konci na tomhle..

Mas palce nahoru :bigups:

Re: Pomoc s dovozem z GB

25. črc 2012 10:12

Nikdo nic z GB :?

Re: Pomoc s dovozem z GB

25. črc 2012 22:28

Mekkk píše:Nikdo nic z GB :?

mam nejake disky co by som mozno chcel...robia aj pick up priamo u anglana...posli mi pls cislo na SZ zajtra sa ozvem

Re: Pomoc s dovozem z GB

06. říj 2012 22:15

Mohu pomoci i s nákupem z ebay.co.uk. Včetně dodání až do Vašich rukou. :wink:
Odeslat odpověď