Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd...
Odeslat odpověď

Servis Pardubice a okolí

08. lis 2011 21:15

Nechávám své MC S servisovat v autoservisu Stránský v Pardubicích-Rosicích (smluvní partner Auto Kelly). Zatím plná spokojenost, profesionální přístup, vždy dobře odvedená práce a hlavně se na rozdíl od některých servisů MiniCoopera "nebojí". Takže pokud už jste mimo záruční lhůtu a nemusíte do BMW, tak mohu doporučit.

Re: Servis Pardubice a okolí

08. lis 2011 21:28

Dík za tip. Mám to kousek a tohle se fakt hodí vědět. Cena práce v BMW je strašná.

Re: Servis Pardubice a okolí

19. pro 2013 23:16

DavBed píše:Nechávám své MC S servisovat v autoservisu Stránský v Pardubicích-Rosicích (smluvní partner Auto Kelly). Zatím plná spokojenost, profesionální přístup, vždy dobře odvedená práce a hlavně se na rozdíl od některých servisů MiniCoopera "nebojí". Takže pokud už jste mimo záruční lhůtu a nemusíte do BMW, tak mohu doporučit.
Nick píše:Dík za tip. Mám to kousek a tohle se fakt hodí vědět. Cena práce v BMW je strašná.
Chci se zeptat chlapáci, zda teda využíváte služby tohoto servisu a jak jste spokojeni. Příspěvky jsou už 2 roky staré, tak mě zajímá aktuální info.

Re: Servis Pardubice a okolí

19. pro 2013 23:30

Servisní prohlídku dělám zatím v autorizovaném servisu kvůli zápisu do servisky a nic se mi naštěstí neporouchalo, takže zkušenost s Pardubkami zatím nemám.

Re: Servis Pardubice a okolí

20. pro 2013 00:30

Zeptám se tedy jinak. Jsem z České Třebové a potřeboval bych tip na nějaký servis v okolí, kde mají zkušenosti s opravou Mini. Poslední 2 měsíce je na volnoběh slyšet nejspíš spojkové ložisko, protože při vyšlápnutí pedálu spojky se zvuk ztratí a ve spojích mezi motorem, převodovkou a spojkou se postupně oběvuje únik oleje. Chtěl bych to vyřešit co nejdříve.

Re: Servis Pardubice a okolí

08. kvě 2014 11:05

Nejsem si jistý, jestli to dát sem nebo do "Mini servis Hradec Kralove", ať to tam klukům nezavází, případně to přesuňte.


Můžu jen doporučit Autoservis Valský v Hradci Králové (Svobodné Dvory), geometrii udělají kvalitně jako málokdo, mají čtyřkamerovou 3D digitální geometrii.
http://www.auto-valsky.cz/

U Mini a BMW je často problém povolit zatuhlé čepy, které nikdo nepromazává, naštěstí se podařilo :-)

Re: Servis Pardubice a okolí

08. kvě 2014 14:42

Kontakt na něj mám od Kamiho, nebo OKCZ, už nevím. Ještě jsem tam nebyl, ale už jen po telefonu ohledně dotazu na servis mého Mini se zdálo, že tomu pán rozumí. Takže Ty už zkušenost máš a vypadá to, že dobrou :wink: . Co stála geometrie?

Re: Servis Pardubice a okolí

08. kvě 2014 15:39

Zkušenost výborná :-) Geometrie stála 790 Kč bez daně.
Odeslat odpověď