Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd...
Odeslat odpověď

Kvalitni servis v Ostrave a okoli

10. črc 2010 13:30

Zdravim,
rad bych se zeptal, jestli mate nekdo nejake dobre zkusenosti s nejakym servisem tady v Ostrave nebo blizkem okoli ? Hlavne nekde, kde MINI dobre rozumi :) S BMW Z3 jsem jezdil tady do BMW servisu, ale tam to byla des a hruza a do Nemeckych BMW servisu nemam moc cas jezdit. Takze hledam nekoho kdo tomu rozumi, je sikovny a nevytahne mi z uctu posledni prachy ... vzdyt to znate.
Predeme dik za rady
Nebo jestli by si treba nejky zkuseny MINIkar tady z OV neudelal chvilku cas, ze bychom dali nekde sraz. Mam MINI jen chvilku, tak posloucham takove a takove zvuky, ale spis jsem jen zatim paranoidni :D tak abych porovnal a posbiral nejake dobre rady. Svoje MINI jsem si hned zamiloval, tak nechci aby ho neco trapilo...

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

11. črc 2010 12:06

O servisu sice nevim, ale gratuluju, ze jsi nakonec to stribrne koupil :bigups:

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

11. črc 2010 13:51

jj cenu jsem na nej nakonec dostal vic nez dobrou ... zatim dela jen radost, jen s nim jeste chci skocit za nekym kdo MINI fakt rozumi. V servisu, kam normalne chodim, se na MINI koukali jak na zjeveni. Ze pry to jeste nemeli pod rukama :) Kdyz nic jineho (doufam) tak potrebuju poresit vadne stahovani okna spolujezdce a zeptat se na divnejsi (takovz hvizdavy zvuk) pri studenem motoru (do peti minut ten zvuk mizi)..... uvidime :)

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

11. črc 2010 22:58

Stahovani okna u dveri spolujezdce mi odeslo ted v tydnu... :(

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

12. črc 2010 10:35

mne stahovani funguje .... jen nahoru se mu nejak na jeden zatah nechce :)

Nicmene nikdo nemate nejaky tip na osvedceny servis v Ostrave a okoli, kde Miniskum rozumi ??

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 20:07

opravdu nikdo nemate dobre zkusenosti s nejakym moravskoslezskym servisem, kde rozumi MINI ??

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 20:33

Jo lidi, nebudu sice užitečný, ale musím přispět... závidím tu radost, co z nového Mini číší, je to úžasné auto :)

Jen servis potřebuje více než často, už jak popisujete vadné stahování okének, typická vada Mini....

Jinak já jsem z Havířova a Mini už nemám, důvody proč šlo pryč právě byly častá poruchovost a zrušení autorizovaného servisu v Ostravě, kde stejně byli totálně tupí a o Mini nevěděli nic...

Přeji, aby se vám Mini nekazilo, ale uvidíte, jak dopadnete, opravdu to nejsou moc kvalitní auta, čehož je škoda, jinak je to neskutečné auto, které naprosto miluji a až budu mnohem lépe finančně zajištěn, stejně si ho koupím a kašlu na servisní náklady :-)

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 20:42

mno jak si tady vsichni stezujete na poruchovost, tak bych lhal, kdybych rekl, ze mne to netrapi a nemam z toho strach :( Mini je uzasne auticko, tak uvidime jak to s tim mojim kouskem bude. Prave proto pro jistotu shanim nejaky overeny servis ...

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 21:42

BlackSheep99 píše:mno jak si tady vsichni stezujete na poruchovost, tak bych lhal, kdybych rekl, ze mne to netrapi a nemam z toho strach :( Mini je uzasne auticko, tak uvidime jak to s tim mojim kouskem bude. Prave proto pro jistotu shanim nejaky overeny servis ...


Sám uvidíš, jak to bude, třeba budeš mít štěstí... kolik km máš dle počítadla právě najeto?

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 21:51

vic nez dost :( 141 tis ..... puvodni majitel se ale o nej ocividne poradne staral. Mno uvidime co to bude vyvadet :) Ale musel jsem ho mit :D

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

13. črc 2010 23:28

Ivorry píše:Přeji, aby se vám Mini nekazilo, ale uvidíte, jak dopadnete, opravdu to nejsou moc kvalitní auta, čehož je škoda, jinak je to neskutečné auto, které naprosto miluji a až budu mnohem lépe finančně zajištěn, stejně si ho koupím a kašlu na servisní náklady :-)


No zdar odpadliku - tak MINI jsi sice prodal, ale zustal jsi verny - to se mi libi..

Co se tyce Tveho vyroku, ze MINI neni moc kvalitni - tak v tom bych Ti rad oponoval. Ja mam svoje (rv 2001) neco ke dvoum letum, na tachaci 125 000 a zadne extra chyby jsem nenasel. To, ze jsem menil kotouce mi prijde adekvatni, ze odesel vyfuk je jasny, ze praskalo ulozeni predni napravy je pochopitelne.. Nemyslim si, ze bych narazil na nejaky extra povedeny kus. Proste kdyz se o auto dobre staras (nemusis platit raketu) tak je to hodne spolehlive auti... Sorry za tu poznamku, ale proste ja jsem spokojenej. Je tam dost znat zaklad od nemcouru, kteri jsou proste v nekterych vecech precizni a v nekterych lajdaci.. Ja mohu jen potvrdit (a zaklepat) ze MINI drzi jak zidovska vira.. ale uznavam, staram se o nej svepomoci. Nejsem namachrovanej frajirek, ktery si vsechno nechava delat v servisu a auto pouziva jako soucast image.. Ale tohle tvrzeni je na ostatnich, uz jsem tu zazil i takove :bigups:

Takze rozhodne se MINI nebat a uzivat si jej kazdy okamzik - je to zazitek :banana:

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

14. črc 2010 08:27

Presne tak..

Meni se standardni veci, ktere se meni i jinde.. Jen je pravdou, ze se to meni po mensich najezdech, ale Mini zase nenajezdi takove porce km..

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

14. črc 2010 17:33

Ivorry si totiž koupil kvalitní a spolehlivý západoněmecký vůz... :mrgreen:
Napovím, začíná na Mercedes a končí na Benz :banana: to je úleva proti Mini,co :banana:
Já vím, jsem škodolibý :D
Black: pokud bys něco potřeboval, mám šikovného kluka na Slezské Ostravě, stará se nám o naše S-ko.
Nejčastější závadu máme na pochromovaném díle vnějších klik, které tak chutnají našemu miláčkovi :alien:
DSC03993.jpg
DSC03993.jpg (55.9 KiB) Zobrazeno 15858 krát
DSC03995.jpg
DSC03995.jpg (67.04 KiB) Zobrazeno 15858 krát
DSC03997.jpg
DSC03997.jpg (83.69 KiB) Zobrazeno 15858 krát

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

15. črc 2010 17:25

ten pes je "Klikar" a "Profik" dvere jsou bez poskozeni

ps. a nebo se proste jen chtel svezt :mrgreen:

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

15. črc 2010 18:55

Autem jezdí nerad, ale kliky miluje, na měsíc staré Impreze mám taky u řidiče lehké stopy po jeho rozkošných zoubkách :bomb:
Bere to pořadě, ne Mini nejdříve u spolujezdce, pak u řidiče,tu poslední mi zaplatila pojišťovna, sice se cukali, ale nakonec svolili.

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

15. črc 2010 22:20

Jeste, ze westik tak vysoko nedosahne :lol: :lol:

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

05. srp 2010 12:11

Ahoj, miníka proháním teprve pár dnů a je to výborné :)
Tip na spolehlivý servis, který umí mini na severní moravě bych taky uvítal...

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

05. srp 2010 12:24

Kontaktuj Blacksheepa, jestli byl spokojený se servisem kam jezdíme my.

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

05. srp 2010 12:50

jojo ... zatim maximalni spokojenost. Borec tam u sebe ma jen neustale narvano (coz vypovida o tom, ze je asi fakt dobrej). V utery k nemu svojeho Minase vezu, kvuli vymene piskajiciho remenu (teda doufam, ze je to jen remen a nepiska mi to treba alternator)

Re: Kvalitni servis v Ostrave a okoli

05. srp 2010 14:13

Ani to by nebyla žádná hrůza, mělo by stačit vyměnit ložisko.
Odeslat odpověď