Logo
Právě je 19. bře 2024 09:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 24. lis 2016 23:44 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. čer 2012 23:12
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha 2 Vinohrady
Děkuji všem za informace.
Hledal jsem servis taký pro svůj Miniček a vyplnil jsem celý průzkum trhu :lol:
Máte tam orientačně cenu pro servis mého Mini Cooper R50, linky na webovou stránku servisu a pak kde ho najdete na Google Maps.
Mám taky doporučení od kamarádově (majitel BMW) na servis Glausol; konečné opravoval jsem Minika tam.
Ještě Mini Guru vypadá nádhera, zkouším ho přišití čas.

_________________
[09.2006] MINI Cooper R50 | 85kW | Hyper Blue | Chrono pack díky OK-CZ | palubní deník s fotkami v ruštině


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 25. lis 2016 10:48 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Tak to je celkem pekny prehled ! Nekolik castek mne uprimne zaskocilo. Vymena oleje v Inveltu za 11.000,- ?? :oops: Tak to je ulet..

No, opet si rikam, ze mohu dekovat rodicum za geny, ktere mi predali. Vsechny opravy jsem schopen si udelat sam :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 25. lis 2016 11:54 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 22. zář 2015 20:21
Příspěvky: 59
Bydliště: LINZ
invelt je uplne mimo...ceny sileny,nikdo nic nevi,vsechno hledaji typci v kravatach v kompu,vsechno se musi objednat,nic na sklade,ani nejmensi drobnosti.... terminy na mesice....potkal jsem tam ale dva lidi,kteri to delaji srdcem..

_________________
MINICOOPER ÚBER ALLES


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 25. lis 2016 13:45 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
worrycz píše:
Vymena oleje v Inveltu za 11.000,- ?? :oops: Tak to je ulet..

Vždyť je to taky blbost. Do Inveltu jezdím kvůli zápisu do servisní knížky.
Podle faktury 2013 servis oleje 468 Kč, olej 2575 Kč, filtr oleje 384 Kč, ceny s daní.
Podle faktury 2015 servis oleje 468 Kč, olej 2735 Kč, filtr oleje 461 Kč, ceny s daní.
Plus tam je ještě Standard scope 312 Kč.

Je to předražené, je to BMW, ale 11000 Kč za výměnu oleje to opravdu není.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 30. lis 2016 21:57 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
krolyk píše:
Děkuji všem za informace.
Hledal jsem servis taký pro svůj Miniček a vyplnil jsem celý průzkum trhu :lol:


Servis oleje plus filtr a práce u Auto Krotil mě stál cca 2000,- Takže nevím co je to za cenu 4600 co píšeš ve svém seznamu.

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 01. pro 2016 08:48 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. čer 2012 23:12
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha 2 Vinohrady
Panově, je možně že máte lepší cenu jako stálý klienty. A tak nemám smysl vám zde lhát, odeslal jsem všem svoje otázky a VIN vozidla, no to mám:
Příloha:
Poznámka: Krotil



Příloha:
Poznámka: Invelt



PS od RenoCar-u jsem žádné odpovědi nedostal, přesto ptal jsem až dvakrát...

_________________
[09.2006] MINI Cooper R50 | 85kW | Hyper Blue | Chrono pack díky OK-CZ | palubní deník s fotkami v ruštině


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 01. pro 2016 09:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Jasně, ted to dává smysl. V nabídce máš originál BMW olej. Já měl jinej olej a ten dělá ten rozdíl ceny.

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 01. pro 2016 12:56 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
Za těch 11 tisíc to bude kompletní prohlídka po 4 letech, tj. včetně výměny brzdové kapaliny (nechutně drahá práce - 40 minut), mikrofiltru klimatizace, té mnohabodové kontroly auta, stavu brzdových destiček a chladící kapaliny, měl jsem jednu na 4 rocích v 2011 a tuším, že 10 tisíc stála. Vlastní výměna oleje, viz ceny výše a slevu jsem tam psanou neměl. I tak je to drahé, protože stejný olej Castrol LL04 for BMW jsem koupil 5x1 litr za 1100 Kč (a v BMW mi ho odmítli použít, tenkrát v 2011 jsem byl ještě naivní...), ale aspoň jsem měl na dolívání, už je skoro pryč.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 14. bře 2017 13:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. úno 2016 20:10
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Ahoj, tak po skoro dvou letech dávám k dobru svou další zkušenost s ADUSUM (http://www.adusum.cz). Jedná se o Mini Cooper S Convertible, R52, r.v. 2006/2007.

Tentokrát mě do servisu vyhnala nutnost STK a nechuť se o to jakkoli starat. No a když už jsem tam jel a autu jinak nic nebylo, rovnou jsem si navymýšlel všechny detaily, na které jsem si vzpomněl a které mě po nějakou dobu trápily a už by bylo fajn je konenčně odstranit. Zadání pro ADUSUM tedy znělo:
a) zajištění nové STK+E
b) pravidelný servis - výměna oleje, filtrů, vymazání servisního intervalu, správné nahuštění všech pneu (kupoval jsem komplet nová kola, předchozí ucházely), kontrolní jízda, zápis do servisní knihy
c) drobné opravy:
- "šelestění" motoru při neutrálu po nastartování, po zahřátí motoru mizí, tento jev se objevuje, pouze pokud jsou mrazy a auto stojí např. přes noc venku, pokud je v garáži, nic neslyším...
- chrčící/vibrující plasty nebo reproduktor v pravé části kabiny, což se projeví při větším sešlápnutí plynu při jízdě na rychlostní stupně 3, 4, 5...
- jakékoli další závady na které případně přijdete
d) nabídku ceny a řešení na úpravu rádia tak, aby mohlo přehrávat i z USB disku / SD karty / mobilu

Začnu tím příjemnějším - rychlost komunikace a ochota je u ADUSUM stále na prvotřídní úrovni, domluvili jsme se na termínu a čase s tím, že nejpozději druhý den by auto mělo být, a přesně tak to i bylo. Již před přistavením auta jsem do mailu dostal alternativy na rádia a obrázky, jak by to mohlo vypadat. Vzhledem k cenám mezi 7,5-9 tisíci za rádio+práci jsem se ale rozhodl tuhle položku nakonec nerealizovat (měl jsem požadavek, aby zůstalo zachováno ovládání na volantu+rádio mělo dostatečně velký a čitelný display, takže asi proto to byly takové ceny (???)). Zatím vyřešeno transmitterem, uvidíme.

No a teď ty méně příjemné věci - první den servisu telefonát, že je prý nutno vyměnit přední kotouče a destičky, za cca 7.300 CZK i s prací. Tak co s tím, žejo, asi narychlo nebudu někde shánět díly nebo auto vyndávat ze servisu a jezdit s ním jinam, když tady mám i domluvenou STK a bez nových brzd jí asi nedostanu. OK, tak to teda udělejte.

Další den bylo hotovo, jak slíbili. Konečná faktura zněla na cca 18.200 CZK (viz scany na konci příspěvku). Přišlo mi to poměrně dost, na to, že na autě zas tolik věcí nedělali. Tak jsem si dal tu práci a podle katalogových čísel náhradních dílů si nagoogloval jejich maloobchodní ceny. To jsou ty vpisy rukou ve scanu. Vyšlo mi, že oproti maloobchodním cenám jsou ty, které mi ADUSUM naúčtoval, více než dvojnásobné (!!!!). A to mají určitě oni nějaké VOC nebo rabaty. Prosím, koukněte na to, pokud chcete, a napište mi svůj názor. Připadám si totiž, že mě docela oškubali, ale možná mi něco uniká...

Jinak cenu práce neřeším, když někdo dělá svou práci dobře, tak ať jí dostane adekvátně zaplacenu. Což si myslím, že by měl být i hlavní zdroj příjmů autoservisů - peníze za práci a třeba i z rozdílu mezi vyjednanou VOC a běžnou MOC u dílů. A klidně i "koordinační přirážku" za to, že STK+E vyřídí za mě. Ale rozhodně ne škubat klienty na předražených dílech, když se rozhodují pod tlakem a v časové tísni. No nevím, zase se mi názor na přístup servisů k zákazníkům s Mini zhoršil, a asi se příště poohlédnu ještě někde jinde. Přijde mi to jako obrovský rozdíl oproti mé návštěve před rokem a půl... :?

Příloha:


Příloha:


_________________
Nejsem vyloženě fanda Mini, jen postupně testuju neobvyklá cabria :-)
Od 5/2019 již nejsem vlastníkem žádného Mini.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 14. bře 2017 13:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. úno 2016 20:10
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Ještě doplněk - k "šelestění" mi řekli, že je to v mrazu normální, než se rozehřeje olej, tak že to ze začátku tenhle zvuk dělat může. No a plasty/repro v kabině při sešlápnutí plynu chrčí dál, s tím neudělali nic...

_________________
Nejsem vyloženě fanda Mini, jen postupně testuju neobvyklá cabria :-)
Od 5/2019 již nejsem vlastníkem žádného Mini.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 15. bře 2017 01:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. kvě 2014 11:46
Příspěvky: 321
Bydliště: Praha 5
Já si dělám většinu věcí sám, takže do servisů moc nejezdím, ale ty jejich ceny dílů mi přijdou celkem OK. Desky jsou i dražší a za 600 jsem je fakt neviděl (já si teď naopak koupil zase žluté ECB za 2.300). Kotouče se dají okolo 2.000 za 2 a oni mají za kus. To by ale nebylo Brembo MAX. No a filtry mám taky stejně (já teda maloobchod a oni velkoobchod, to jo). Teď jsem si ale objednával kabinový filtr a stál mne přes 1.000. Byl teda i s uhlíkem no...

_________________
'S' 2007 ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 15. bře 2017 07:32 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 23. zář 2015 09:34
Příspěvky: 79
Bydliště: Pardubice
miras píše:
Já si dělám většinu věcí sám, takže do servisů moc nejezdím, ale ty jejich ceny dílů mi přijdou celkem OK. Desky jsou i dražší a za 600 jsem je fakt neviděl (já si teď naopak koupil zase žluté ECB za 2.300). Kotouče se dají okolo 2.000 za 2 a oni mají za kus. To by ale nebylo Brembo MAX. No a filtry mám taky stejně (já teda maloobchod a oni velkoobchod, to jo). Teď jsem si ale objednával kabinový filtr a stál mne přes 1.000. Byl teda i s uhlíkem no...


To jsem rád že někdo používá stejné desky od EBC. Jak si s nima spokojený ? Já mam sadu i s kotouči od EBC. Desky za 600kč bych si asi na auto ani nedal. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 15. bře 2017 09:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. lis 2015 20:33
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha
to miras: Já Ti nevim, ale v eshopu odkud bych nakupoval já jsem našel např. toto:

Kotouče Brembo Max 09.8655.75 -> servis Adusum 2x 2.029,- bez DPH -> eshop 2x 776,- bez DPH -> http://www.autodily-cardo.cz/-8/brzdovy ... 9-8655-75/
Desky BREMBO P06030 -> servis Adusum 2.047,- bez DPH -> eshop 565,- bez DPH -> http://www.autodily-cardo.cz/-8/sada-br ... bo-p06030/
Kabinový filtr MANN CUK4624 -> servis Adusum 921,- bez DPH -> eshop 444,- bez DPH -> http://www.autodily-cardo.cz/filtry-2/k ... f-cuk4624/
Olejový filtr MANN HU816/2X -> servis Adusum 219,- bez DPH -> eshop 105,- bez DPH -> http://www.autodily-cardo.cz/filtry-2/o ... -hu816-2x/

Tady nejde o to, že by servis pužil jiný dražší a lepší díl, ale na stejný díl si přihodí obrovskou marži...

Že si servis něco k dílu přihodí je normální, také do svého servisu netahám vlastní díly a beru je od nich. Ale více jak 100% přirážky oproti MOC ceně? No proti gustu...
Ještěže mi v mém servisu potvrdili, že až si přítelkyně Mini pořídí, že mě s ním nevyhodí :alien:

_________________
Mini (R50/R56) - budoucí auto přítelkyně (2020)
Civic 10G 5D 1,5T MT Sport Plus - moje daily
Civic 8G 5D 1,8 MT Sport - staré daily
Crx DelSol 1,6 VTi - moje víkendovka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 15. bře 2017 11:28 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
2bep píše:
Tady nejde o to, že by servis pužil jiný dražší a lepší díl, ale na stejný díl si přihodí obrovskou marži...

Asi to tak bude. V BMW jsou ty ceny ještě min. o 20% dražší. A např. za olej chtějí ~2500 Kč, což je snad 300% marže (kupoval jsem Castrol 0W-30 LL04 5 litrů za 1000 Kč s DPH).

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 16. bře 2017 14:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. kvě 2014 11:46
Příspěvky: 321
Bydliště: Praha 5
Tak autodily-cardo mají opravdu solidní ceny... Já jsem byl na Autokelly, ale teď, ehm, vidím, jak hodně jsou vysoko... :blink:

_________________
'S' 2007 ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 25. bře 2017 19:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. říj 2016 18:16
Příspěvky: 22
Bydliště: Kopřivnice
Ahoj mohl bych vas poprosit o radu kde v Praze nebo okoli by mi mohli vymenit celou spojkovou sadu? Diky moc za tipy!

_________________
Mini Cooper 2004 facelift
British racing green


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 25. bře 2017 20:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2014 14:20
Příspěvky: 47
Bydliště: Tehov city
Spojku a rozvody jsem si nechal dělat ve Velkých Popovicích zde http://www.pneu-cafe.cz a běžný servis i závažnější opravy nechávám dělat taky v Říčanech http://www.servisricany.cz už mě párkrát zachránili, takže zkušenosti jen dobré. Cenu nejdřív konzultovali a po schválení opravu provedli. 8)

V Popovicích měli jako náhradní vůz S-Clubmana, :banana: nejásejte už je prodaný. :roll:

Příloha:


_________________
Žijeme MINIm každý den celý rok


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 27. bře 2017 22:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. kvě 2014 11:46
Příspěvky: 321
Bydliště: Praha 5
Mini JCW píše:
To jsem rád že někdo používá stejné desky od EBC. Jak si s nima spokojený ? Já mam sadu i s kotouči od EBC. Desky za 600kč bych si asi na auto ani nedal. :)

A tady asi dlužím odpověď :wink:
No, nejdříve se musím omluvit za zmatek. Stály mne víc. Něco kolem 3.000 :?
Ono na okruhu standardní desky jdou do háje - jednak po pár kolech brzdí hůř a po pár závodech jsou sjeté. Měl jsem normální desky, pak zelené a skončil na žlutých. Ty docela odolávají :) Nezkusil jsem ale nic jiného...

_________________
'S' 2007 ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 30. kvě 2017 12:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. úno 2016 20:10
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Ahoj, mám další srovnání, tentokrát autoskel v Praze - za kompletní výměnu čelního skla při platbě cash (nepojištěno).

Poptáváno bylo čelní sklo s dešťovým senzorem na Mini RH31, cabrio, r. v. 2006. Nemuselo jít o originál, ale o kvalitní výrobek (Pilkington, AGC), ne Čína. Dodání a montáž v horizontu max. týdne, záchrana dálniční známky. Zde jsou poptané servisy a obdržené nabídky:
- Autosklo Express (www.autosklo.net) - 7.500 vč. DPH
- Autosklo Rytíř (www.autorytir.cz) - 4.500 vč. DPH
- Kolbaba Pneuservis (http://www.pneuservisak.cz/) - 4.700 "konečná cena" (patrně bez DPH)
- AGE Experts (http://agexperts.cz/) - úplně nemožný, tvrdili že k nacenění potřebují VIN a SPZ vozidla, dále jsem se s nimi nebavil
- Autosklo Holešovice (https://www.autoskloholesovice.cz/) - 6.000 + DPH
- Autosklo Roman (http://autoskloroman.cz/) - 4.900 + DPH
- Autosklo Davídek (http://www.autosklodavidek.cz/) - 5.200 + DPH
- neschopni reakce do 3 dnů: Autosklomaxi.cz, Autosklo-profi.cz
Mluvil jsem se všemi do 6.000 Kč vyjma Rytíře (zareagovali pozdě), velmi kompetentně po telefonu působili Roman, Holešovice a Davídek, realizováno nakonec u Romana, druhý den hotovo. Zatím spokojenost.

_________________
Nejsem vyloženě fanda Mini, jen postupně testuju neobvyklá cabria :-)
Od 5/2019 již nejsem vlastníkem žádného Mini.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 27. srp 2017 10:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2016 09:40
Příspěvky: 42
Bydliště: Františkovy Lázně
Atakovali jsme 50 000 km :andare: a já měl v plánu vstupní prohlídku. Podělím se tak o zkušenost.

Autopupik měl volný termín cca za měsíc a já chtěl udělat základní prohlídku + olej + nějaké dotazy k úpravám. Objednal jsem se tedy na letní akci do RENOCARU v Čestlicích. Mohl jsem se dostavit hned další týden, což bylo fajn. Přijel jsem na 9:00 - ujal se mě Ondřej Losa - moc fajn chlapík co si v bílé košili navlékl jen rukavice a vše se mnou prošel sám, podvozek, brzdy, gumy, chlazení, atd.. naštěstí nemám starý šrot a sám usoudil, že není třeba řešit zbytečnosti. Opravdu fajn přístup a odlišný od toho co tu o Renocaru nebo Inveltu čtu.

Samozřejmě co se týče zásahů v podobě softwaru a jiných úprav byl zdrženlivý, resp. mi rozuměl, ale ofiko se toho nedá dělat tolik. Jen jsem ho informoval, že mám zatím jen nastálo vypnutý startstop - při předání. Oni mají k něčemu takovému zákaz přímo z Mnichova. Doporučil mi vyměnit gumy na stěračích, má pravdu chlapec, na zimu to vpředu chtělo. Upozornil mě na starou lékárničku :lol: a nabídl novou, ale já mám ještě z červeného doma druhou, do 2019. V 9:45 jel Miňas do útrob servisu a pan Losa mi nabídl možnost občerstvení v kavárně zdarma a jestli vydržím hodinku a bude hotovo. Tak bylo super, neřešilo se nic závažného a nemusel jsem tak složitě odjíždět a přijíždět do Čestlic a mohl jsem si zatím projít celou pobočku Renocar, kde jsem ještě nebyl.

Hned jsem si to štrádoval do prodejny nových Mini úplně vzadu, koupil si fajnový tričko :bigups: a vynadal prodejci, že tam má samá Mini v naftě Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 no a mohl jsem si vyzvednout svou ratolest. Konečný účet 1600 Kč - 1,5 litr, olej, stěrače a ještě jsme si prošli možnosti úprav. JCW packet 60 000 Kč, jen výfuk 16 000 Kč no a mohl jsem vyrazit do světa.

M.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz