Logo
Právě je 19. bře 2024 05:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 14:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. led 2011 22:24
Příspěvky: 5
Ahojky, mám nové autíčko které jsem dostala a vůbec nějak nic nevím. Dřív jsem měla škodovku a všude mi to opravili ale tedka mám docela problémy sehnat dodrý serivs na mini. Jsem z prahy a kdyby jste tu někdo věděl o nějakých šikovných ručičkách budu ráda.
Protože jsem půjčila tátovi autíčko a on asi trošku nebyl zvyklý že se dveře pokud jde motor otevírají na dvakrát a tahal tahal až mi to zníčil a já tedka nevím kam to dát opravit. Potřebuji tam samozřejmně víc věcí, tak bych hrozně uvítala nějakej super servis okolo prahy.
Předem děkuji za odpovědi.
a už se těším na nějaké srazíky. Nikdy jsem na ničem nebyla tak jsem zvědavá... :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 14:08 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
http://www.invelt.com/kontakty/#Service

Originál servis.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 14:10 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. srp 2010 12:15
Příspěvky: 76
osobne mohu doporucit Auto-Pupik v Praze 9 - Cakovicich. Velmi dobry pristup k zakaznikovi, ceny slusne a jejich prace na skvele urovni. http://www.autopupik.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 14:16 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Souhlasim s vlr Osobni zkusenost s Pupikem nemam, ale poslal jsem tam jednu pani a ta byla nadmiru spokojena :bigups: Az bude neco, co nedokazu opravit, tak tam take vyjedu..

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 10:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. led 2011 22:24
Příspěvky: 5
Děkuji za info. Invelt jsem včera zkušela ale tam to nikdo mi nebral od rána do odpoledne tak nevím. A teda toho pupíka jsem zkusila kontaktovam mailem tak jsem zvědavá... fakt moc děkuji protože hodne mechaniků dává ruce pryč od tohoto krásného malého autíčka. Docela mě to štve. Ale tak snad už najdu něco kde se mě i mému autíčku bude líbit a kde se mi pěkně o něj postaraj.
Díky moc


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 10:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. led 2011 22:24
Příspěvky: 5
A ještě. zkoušel jste někdo sundat tapec? zkoušela jsem to rozebrat a zjistila jsem že tam jsou 3 šrouby ale po odšroubování se tapec ani nehnul.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 11:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
erzika89 píše:
A ještě. zkoušel jste někdo sundat tapec? zkoušela jsem to rozebrat a zjistila jsem že tam jsou 3 šrouby ale po odšroubování se tapec ani nehnul.


jestli myslis tapec na dverich, tak tam myslim nejsou jenom 3 srouby ...
je tam jeste 4., ktery je schovany v rohu pod "sklickem" (opatrne vyloupnout, at nezlomis) ... mno a pak uz jen sroubovakem vycvakas pacicky a mas hotovo.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 17:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2010 14:46
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha
erzika89 píše:
Invelt jsem včera zkušela ale tam to nikdo mi nebral od rána do odpoledne tak nevím...
Až vyřeším to svojí situaci s rachtající převodovkou tak se tady na téma Invelt rozepíšu. A věřte mi, že se všichni moc rádi počtete.

Pupíci super. Naprostá spokojenost a velice pozitivní přístup. Už jsem je doporučoval i kamarádovi s pětkovým Bavorákem a taky si je nemoc vynachválit. :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý servis u Prahy
PříspěvekNapsal: 30. dub 2011 12:57 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. led 2011 22:24
Příspěvky: 5
Děkuji zkusím se na to podívat ale spíš servis to jistí....
Ale díky za info....
Já co jsem slyšela o inveltu tak mi to stačí.. auto bych tam asi nikdy nedala ale tak řikala jsem si že prostě otevírní dveří je prkotina tak to by mělo bejt v pohodě ale jinak bych tam nikdy nic nedala... ale věci do miníka tam ráda kupuju... to tam mají úžasný ale lepší je si to posílat protože ty jejich ceny jsou oproti ostatním zemím hrozný...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 23. čer 2011 13:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. čer 2011 12:27
Příspěvky: 5
Vážení přátelé MINÍkáři, na podzim se možná zařadím do vaší komunity. V říjnu mi doběhne úvěr na současné auto a tak už nyní přemýšlím, jaké koupit. No a MINÍK mi padl do oka. Chci se tedy zeptat, kdo máte v Praze a okolí zkušeného servismana, který se o vašeho miláčka stará. Určitě bych kupoval verzi S, případně JCW. No ale to podle peněz, samozřejmě.

Fórum mám pročtené prakticky celé. Včetně problémů s Inveltem. V úterý jsem se pokusil z jejich stránek stáhnout katalogy na verzi S a JCW v EN verzi. Po registraci a vyplnění všeho požadovaného, jsem byl přesměrován na okno, kde by bylo možno katalogy stáhnout. Po kliknutí se nestalo vůbec nic a byl jsem zpět přesměrován na mateřskou stránku stránek MINI. Nelenil jsem a napsal do Inveltu, kde jsem popsal problém a poprosil o zaslání katalgů e-mailem. Dnes je čtvrtek a odpověď žádná. Tak nevím. Asi na problémech s Inveltem něco bude. Nakonec jsem si katalogy stáhnul ze stránek Renocaru. Budu to tady průběžně sledovat a někdy koncem léta začne rozhodná doba, kdy budu auto shánět intenzivně. Ideální by bylo, kdyby mne nějaký Pražák ve verzi S mohl svézt a já si s ním mohl o autě pokecat. Samozřejmě bych to nechtěl zadarmo. Pokud by tady byl někdo tak moc ochotný, napište mi prosím do SZ.
Díky, Petr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 23. čer 2011 20:11 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Zítra to prověřím a dám vědět, ke mě se mail nedostal. Předváděčku Cooper S máme k dispozici...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 23. čer 2011 20:49 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. čer 2011 12:27
Příspěvky: 5
Dobrý večer, budu rád, když se na to podíváte. Nijak Invelt nehaním, sám s ním nemám žádnou zkušenost. Jen mi připadá divné, že katalogy nelze stáhnout a při zaslání žádosti e-mailem se nikdo za dva dny neozve. Je možné, že jsem spadl do spamu, ale i ten by měl být kontrolován. Přikládám screen, z kterého je vidět, že jsem mail opravdu odeslal a nedělám tedy zbytečné dusno. Auto hodlám kupovat někdy na podzim. V říjnu mi doběhnou splátky takže cca od září se začnu poohlížet po novém. Viděl jsem, že máte na prodej pěkný referentský vůz ve verzi S v modré metalíze. Ten by se mi zamlouval, bohužel je jestě brzy.

Screen mailu:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 24. čer 2011 08:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2010 16:54
Příspěvky: 362
Bydliště: Praha západ
Mám čerstvou zkušenost s INVELTEM, zrovna včera jsme se tam vydali s minikářem Yanem na výlet :-) Osobní přístup prodejce (nick "miniprdík") byl hodně vstřícný.Je to fanda na správném místě. btw Vloni nám přivezl na sraz Countrymana.Jen tak...¨
V Inveltu jsme na showroomu strávili hodně času a byť bylo zjevné, že ten červenej JCW a ani jinej skvost na prodejně nekoupíme, tak nám byla věnována velká pozornost a dostalo se nám vyčerpávajících informací o aktuální i budoucí nabídce. A ten modrej S fešák tam je a bylo nám dopřáno se s ním osobně seznámit. Jsem ze starý školy, sice nejsem neandrtálec a s elektronickou komunikací si celkem tykám,ale v případě nákupu MINI bych Ti doporučil učinit osobní návštěvu. Ne všechny dekory a barvy jsou teď v aktuální nabídce, Miniprdík (ptej se v showroomu na pana Ščudu, to bude rozumější :-)) nám představil novinky chystané od července a věř, že bude dobré si je nechat ukázat i s výkladem. A pak zajdi do prodejny doplňků MINI, i tam narazíš na moc milou mladou paní, která se na Tebe nebude koukat nepřátelsky v případě, že si koupíš jen propisku.
Bylo to pěkný odpo v Inveltu a leccos jsme musel přehodnotit. Nehodnotím teď ceny dílů tam či jinde, to je jiné a zjevně složitější téma a personál na palce s tím nic nenadělá, to koučujou jinde...Ale řeším pocit z lidí v Inveltu a jejich přístupu. Ten byl skvělej :thumbup:
Ať už se Tvůj mail najde ve spamech nebo ne (a pokud jo, tak miniprdik určitě odpoví), udělej si výlet do showroomu, ono to má na osobní kontakt a "omak" úplně jinej rozměr. Osobní zkušenot i jednání face to face mailem nenahradíš...Byť máme všichni málo času :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 24. čer 2011 13:27 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Ooo, děkujeme... :)
PetroviJ jsem odpověděl na jeho email...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 16:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. čer 2011 12:27
Příspěvky: 5
Díky za odpověď do mailu. Rychlá a velmi vstřícná. Teď jsem v šíleném časovém presu, takže není čas odpovídat. Po dovolené se ozvu do mailu, případně Vás osobně navštívím v Inveltu a popovídáme si.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 28. črc 2011 08:08 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Ahojky,

koukam, ze na Invelt je to trosku rozporuplny. Je fakt, ze kdyz jsou v CR jen dva prodejci Invelt a Jeste Renocar v Brne, tak se da tezko vybirat. Ja mam s Inveltem zatim dobrou zkusenost. Je fakt, ze ofiko web MINI je trosku divnej. Je to flash, kterej mi nefunguje na iphonu, najit kontakty na prodejce mi taky zabralo ( porad to cloveka smeruje na ty blby kontaktni formulare), ale konfigurrator je prima.

Jelikoz sem netusil, jak to v Inveltu funguje, tak sem tam vyrazil v sobotu. A ouhla R.Scudla tam zrovna nebyl. Nejaky jeho kolega se omlouval, ze o mini moc nevi, ale dal mi katalog a vizitku a bez problemu jsem mohl prolezt to co maji na show roomu. Pak jsem se domluvil na terminu, kdy tam Scudla bude.

Jelikoz sem z UL a mam to blizko do nemecka, tak sem krome Inveltu a Brna oslovil jeste 3 nemecky prodejce a nechal si dat nabidky. V Brne dovolena prodejkyne a jeji sef poslal strohou nabidku, tedy - vyrazeno. Z nemci jeden skoro to same jako Brno - vyrazeno. Dalsi dva dost zajimave nabidky. Kazdej 2 ruzny na novy a skladovy auto. Invelt poslal nabidku na novy, odpovedel na vsechny moje vsetecny dotazy a cena byla zajímavá.

Takze sem trosku zacal sponovat Nemce, jestli jeste neco pritlacej. Drazdany nic, Lausic neco slevil. Vybavy na stejne urovni. Jen v nemecku je automaciky minimalist pack (ekologickej paket). V Inveltu slušná domluva. Mel sem trosku kliku, bylo to 1.7 a jeste se auticko stihlo dat do planu za cerven a tak bude koncem srpna.

Zatim si tedy na Invelt nemuzu stezovat. Co se tyka kvality servisu to nevim. Koupil sem si servisni paket 50kkm, 5 let, takze beznej servis platit nebudu. A jelikoz to mam blizko do DE, tak mozna budu jezdit na servids do nemecka. Uvidime. :)

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Naposledy upravil Blacky dne 11. srp 2011 20:53, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 11. srp 2011 20:50 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Ahojky,

Tak sem dnes minika převzal. Snad se nebudete zlobit, když drobet pochválím Pražskej Invelt. Tak jak sem psal posledně to všechno klaplo. Dokonce ještě líp. Nakonec se našla paradní možnost financování a ještě několik drobnstí, který potěší. Díky. Po týhle stránce naprostá spokojenost a pokud půjdu do dalšího, tak určitě tady. :mrgreen:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 28. pro 2011 19:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 28. pro 2011 19:17
Příspěvky: 2
Ahoj,
už jsem to tady někde psal, ale narazil jsem na toto vlákno, tak se budu opakovat stylem "copy/paste"
Taky jsem hledal nový servis a byl jsem v ADUSUM. Příjemné zázemí na úrovni, vše proběhlo podle sepsané zakázky a když při celkové kontrole před zimou objevili dvě věci o kterých jsme při předávání auta nemluvili, tak mi zavolali, zeptali se jestli to chci opravit a kolik to bude stát navíc. V porovnání s předcházejícím servisem kam jsem jezdil nesrovnatelné! Můžu vřele doporučit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 08. led 2012 18:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. lis 2010 22:39
Příspěvky: 49
Ráno vezu miníka do auto Pupík, konečně opraví ty škrábance a provedou celkovou kontrolu. Tak mi držte palce ať tam neobjeví nějakou vadu a ať to nebude mašle. Pak Vás budu informovat co a jak.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 21. led 2012 19:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. lis 2010 22:39
Příspěvky: 49
Tak mám konečně miníka hotového. Autoservis Pupík mohu jen doporučut. Ochota a znalost Pupíku udělala z mého mini téměř novou káru. Výčet práce včetně dílů: dveře, blatník v nové metle včetně tvrdé politury, výměna zadních ložisek a nábojů, kontrola a výměna kapalin včetně pročištění hadic, kontrola všech elektro kontrolek včetně výměny žárorovek a kontrola celkového stavu včetně podvozku. Cena celkem 20.700,-. Veškeré díly originál BMW.
Po první jízdě maximální nadšení, takové tichoučko jsem ještě nezažil :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz