Prepnout do plneho zobrazeni
Servisy, díly, prodej, renovace, atd...
Odeslat odpověď

NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 15:33

Caute vsichni.

Aktuálně jsem se jako svou vedlejší aktivitu pustil do prodeje náhradních dílů a příslušenství (nejen na Mini).

Takže pokud budete cokoliv shánět než pro to pojedete dejte mi vědět, kouknu, co se dá vymyslet.

Už jsem sem prodával jeden pár Bremb a teď řešíme s Pumikem kotouče na JCW.

Jinak díly podvozku, rozvody, řízení, vzduchové, olejové, kabinové filtry, svíčky.. cokoliv :wink:

Nejsem vázaný na jednoho dodavatele, takže kouknu na všechny dostupné.

Pro Minikaře to neberu jako business, ale pomoc :wink:

Koukal jsem i na servočerpadlo, kde v Inveltu chtěli 18tis, můžu ho mít za 12tis..

Můžeme si to buď někde předat nebo to můžu posílat.

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 15:34

AKTUÁLNĚ:

Svíčky NGK:

BKR6EQUP - 299 Kč / ks

V-30 BKR6EQUP - stejná, ale V-Line - super sleva - 260 Kč / ks

Můžu přivést cokoliv teď na sraz.

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 15:47

Hezkypěkně :bigups:

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 15:53

Děkuju..

Když jsem zjistil jak brutální marže mají prodejci, eshopy a hlavně servisy tak mám cestu jak ušetřit Miníkářům.

Může to být samozřejmě na jakákoliv auta :wink:

Když budu moct, rád pomůžu :!:

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 18:53

ano riesime to a dufam ze aj poriesime :biggrin:
a rozmyslam nad klasickymi dostickamy alebo keramickymi dal si my chrobaka do hlavy Kami :roll:
co poradite??ktore ??

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. črc 2011 22:03

:D
Kdybych nemel ted nove jdu do keramiky.. bohuzel jsem o nich nevedel :lol:

Re: K: Servo na NM S

25. črc 2011 09:03

Cau,

to nebude problem, ale nevim zadne udaje o aute..

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

14. zář 2011 09:26

Ahoj mám dotaz na výměnu svíček - mám Mini Cooper S r.v. 2008 a najeto 63tis km. Kdy je to na výměnu svíček? Servis BMW už opravdu nechci - viděl jsem ceny pro minulého majitele a vše je minimálně 2x dražší než jd ekoupit a to nemluvím o ceně práce - chtít za výměnu ramínek stěračů 300 Kč atp mi prostě přijde nenormální.
Dík za info

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

14. zář 2011 09:38

Výměna svíček 1x za 4 roky ;-) Máš to v servisce.

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

15. zář 2011 11:21

Ahojda, prestalo mi vyskakovat zamykani pri otevirani auta jak na dalku, tak odemykanim karoserie v aute. V zamku to normalne cvaka, ale ten maly plastik nevyskoci nahoru. Nemate nekdo tip na opravu, popripade na nahradni dil - cely zamek? Uz jsme to menili u ridice, pouzili jsme dil z bouracky.. Diky predem za tipy..

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

15. zář 2011 19:17

O jakeho minika se jedna ?
Pro rychlou orientaci je dobre uvadet typ a rok :idea:
U prvni generace pomaha zamek vyndat vycistit a poradne promazat

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

16. zář 2011 09:00

Minicooper S - 2003. Ten zamek je ale zapouzdreny, takze normalne rozebrat?

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

16. zář 2011 15:59

Pomoci hadicky a tech. Cistice jsem ho proplachl otvory kudy to slo bez rozebirani
a potom to same ale promazani s VD u meho to pomohlo. Chodi jak novy

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. zář 2011 01:23

Resim momentalne u spolujezdce stejny problem. Dukladne jsem to prostrikal VD40, ale bez uspechu. Kdyz koupim onen technicky cistic, kam bych ho mel lejt? Jdu po tom dratku od spuntiku, ale strasne spatne to kamkoli pujde striknout ci nalejt, je tam blbe videt a malo mista a jak se pise, je to zapouzdreny. Mate nejkej tip?

Dnes jsem to delal asi pul hodiny, spiny mraky, ale asi to chce vazne neco vic nez jen VD40tku:-)

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

19. zář 2011 23:01

Kdyby někdo toužil po odlehčení carbonem, tak tady maj leccos, ale z levnýho kraje nejsou...

http://www.nvdautosport.com/carbon/carb ... _mini.html

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

20. zář 2011 17:28

moc pekny carbon shop :bigups:

2 Yan : zamek byl pri cisteni venku takze dostatek prostoru pro vycisteni , promazani a procvakani

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

20. zář 2011 18:11

A cennik najdete v prilohe. Lacna standa to teda nieje. Len klucka na dvere stoji 300e :?

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

21. zář 2011 01:27

Pampeago: Ja vim, ale ja se bojim, ze uz to pak nedam zpatky. Necham to na mechanika, ackoli mu to eraze zaplatim:-( prijde mi ze to vyskakovalo postupne hur a hur az to vyskakovat prestalo, takmsnad to je opravdu jen spina! Neco prece na tech autech musi fungovat a nebo jit jednose opravit:-))

Re: NAHRADNI DÍLY a příslušenství

21. zář 2011 14:58

budu objednávat nechcete někdo?
http://auto.bazos.cz/inzerat/11609246/MINI-Cooper.php

Re: K: Servo na NM S

18. říj 2011 20:57

Dobrý den Miníkáři,
mám Mini Cooper 03,85kw a zřejmě mi dnes odešlo servo,při jízdě přestalo fungovat,nehučí jak to u miníků bývá,no a volant jde prostě dost ztuha,tak předpokládám tu nejhorší variantu,četl jsem tu,že ho snad někdo nabízí.
Jestli ano,poprosil bych o kontakt,každopádně zítra asi pojedu do servisu,abych měl jistotu,že je opravdu ko.
Děkuji předem za odpověď.
Dany
Odeslat odpověď