Logo
Právě je 19. bře 2024 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 26. srp 2010 11:19 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
H()L()T4 píše:
Objednal jsem si pravý lem předního blatníku a po konzultaci s prodejcem i klipsny na připevnění, jelikož s dílem nejsou prý dodávány. Po rozbalení dílu jsem ale zjistil, že jsou všechny potřebné klipsny na svém místě a já tak koupil dalších šest cvočků zbytečně.


Trochu nechápu, proč sis ty cvočky i tak vzal, když byly součástí lemu.. Mě se stalo to samé, na tom samém místě a v pohodě to chlapik vzal zpět a platil jsem jen za lem.. Jinak já jsem tam s nákupem dílu spokojenej. Už je tam konečně i chlapik, který alespoň ví a umí. Ale před pár měsíci tam byl klučina, který byl úplně tragickej, nic nevěděl, neuměl a vyřízení objednávky trvalo snad hodinu..

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 27. srp 2010 10:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
2 Worry: Lem jsem držel poprvé v životě v ruce, takže to, že jsou na něm všechny potřebný cvočky jsem si všimnul, až když jsem klečel u blatníku. Navíc jsem tu chtěl uvést konkrétní příklad, kdy Invelt nezafungoval profesionálně. Jelikož se to samé stalo tobě, tak je vidět, že ještě nejsou 100%. Druhá věc je, že ty cvočky se mi můžou v budoucnu hodit, jelikož to vypadá, že plasty za cvilku odejdou všechny...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 27. srp 2010 15:33 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
2 H()OL: Jasná věc, určitě se Ti neztratí, já je kupoval (krom lemu) myslím už 2x :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 06. říj 2010 11:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak jsem včera absolvoval zajímavý telefonní rozhovor.. Pokud Vám někdo zavolá z čísla +420225430020, tak se nemusíte obávat že se jedná o nějakého naštvaného přítele některé z Vašich milenek, nebo Vám chce někdo po telefonu prodat pozemek na Měsíci.. zdá se totiž, že Mini ČR zvolilo pro propagaci svých produktů i telefonní marketing.. Z telefonu se Vám totiž ozve milý příjemný hlásek operátorky,která se představí jako zástupkyně Mini ČR a zeptá se, zdali máte na chvíli čas.. jako milovník značky prostě nemůžete říci ne, už jen proto, že jak mi volali z Mini ČR naposledy, tak jsem pak prožil nezapomenutelný víkend za volantem Clubman Cooper S.. :-) takže tentokráte jsem bohužel nic nevyhrál, ale byl jsem tázán na mnohé.. že jsem veden v jejich databázi, jestli je to jen díky zájmu o výhru ve Facebookové soutěži, anebo je můj zájem o Mini vážný... zdali uvažuju o koupi.. jestli chci poslat nějaké propagační materiály.. nebo předváděcí jízdu.. odpovědí že jsem dlouholetým členem Mini Cooper klubu jsem ale vysvětlil vše, takže se usmála a popřála hezký den..
:-) kéž by mi někdy takhle zavolali i z Aston Martin ČR :banana:

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 07. říj 2010 08:25 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. bře 2009 14:42
Příspěvky: 53
Bydliště: Nitra
Mne sa stalo vcera to iste, akurat zo Slovenskeho MINI. Velmi prijemny chlapik mi volal, ze som sa raz zucastnil sutaze a ci mam zaujem o MINI. Na co som mu pravdaze povedal, ze uz jedneho krasavca mam. Kazdopadne som si nechal poslat nove propagacne materialy na Countrymana a JCW :) Nech mam co citat a inspirovat sa :)

Prijemny a slusny rozhovor, kiez by vsetok telemarketing bol takeho stylu...

_________________
LET'S MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 18. říj 2010 22:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2010 14:46
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha
Trošku bych to tady oživil. Myslíte tedy, že je Autopupik v pohodě? Podle fotek mi to přišlo jako až moc "garážová" opravna. Ale dám na vaší radu.

Kam jezdíte?

Budu potřebovat na prckovi vyměnit tlumící gumy stabilizačních tyčí na zadní nápravě. Dělá to akorát protivný rámus a v Inveltu mi řekli 5000,- s prací....

Za každý tip budu moc rád :banana:

Dík.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 08. zář 2011 20:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2007 16:08
Příspěvky: 23
Bydliště: Stará Huť
Musím vyměnit napínací kladku k alternátoru - NM. Máte nějaký tip na ND mimo oficiální zástupce BMW? Cena v Inveltu je o dost vyšší než obvyklá. :( Dík Jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 05. pro 2011 20:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. lis 2010 22:39
Příspěvky: 49
Tak jsem objednal svého minika k panu doktorovi. Navštívil jsem autoservis Pupík v Praze. Termí je sice až 9.1. 2012, což je dlouho, ale zase to svědčí o tom, že jsou žádáni. Jsem zvědavý, zda se potvrdí dobrá recenze z fora. Budu Vás informovat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 06. pro 2011 08:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Tak to jsem pak zvedavy na recenzi, chtel bych ho tam na jare taky zavezt..

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 06. pro 2011 11:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 18. črc 2011 20:30
Příspěvky: 28
Já byla v Autopupik v létě a super. Byla jsem maximálně spokojena a nikam jinam nikdy více 8) V inveltu mi měnili servo na řízení a auto potom jelo hrozně "líně". S reklamací jsme neuspěla, tak jsem zhroucená navštívila Autopupik, kde hned věděli, čím to je (totálně ucpané všechny filtry). Všechno zkontrolovali, povyměňovali. Moc příjemní, vstřícní a vážně věděli o autě vše. Ještě jsem při vstupu dostala welcome drink šampáňo :biggrin: (jeden z nich měl narozeniny a vypadalo to, že moc dívek k nim nejezdí :biggrin: ) Každopádně na něm dělali asi 3 hodiny a naúčtovali si jen půl hodinu práce. Všem jen doporučuji Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 28. pro 2011 19:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 28. pro 2011 19:17
Příspěvky: 2
Taky jsem hledal nový servis a byl jsem v ADUSUM. Příjemné zázemí na úrovni, vše proběhlo podle sepsané zakázky a když při celkové kontrole před zimou objevili dvě věci o kterých jsme při předávání auta nemluvili, tak mi zavolali, zeptali se jestli to chci opravit a kolik to bude stát navíc. V porovnání s předcházejícím servisem kam jsem jezdil nesrovnatelné! Můžu vřele doporučit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz