Logo
Právě je 19. bře 2024 09:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mini 2000?
PříspěvekNapsal: 01. říj 2010 09:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
MiniMike píše:
zadni druzi neexistuji, nevim co tu zase resite.
Kazdej ma pristup jak se mu zachce, k rozdeleni doslo jen z rize praktickych duvodu, aby byl prehled tam i tam...

BlackSheep99: nevim co tim myslis, na zadnem sraze si nebyl, tak nepomlouvej a nepis tu takovy ptakoviny

ikenamini: to byl samozrejme omyl, v tom si mela jednoznacne pravdu, za to se ti omlouvam.



klid predsedo ... nevysiluj. Zas tady snad nemusime diskutovat jen smrtelne vazne a vsechno jsem to tady myslel jako zert. A ne, na zadnem srazu jsem jeste nebyl ... mini mam 3 mesice a od te doby byli vsechny celkem hodne daleko. Ted mam v planu prijet se podivat do Pribora, proto jsem tady v tom topicu zrovna zminil "srazy", ktere poctive sleduju a tesim se na to, az se za vami na nejaky mrknu.
Jo a jeste ... nikoho tady nepomlouvam. Jestli jsem nekoho necim urazil, tak se omlouvam. Mam trosku posunuty smysl pro humor a ne kazdy to musi pochopit. howg


edit:

Č e f o píše:
. . . původně jsem reagovat nechtěl, ale někteří "mistři klávesnice" zde už přetékají do basketbalu, takže pár informací hlavně pro ně . . .
1. k rozdělení došlo čistě z praktických důvodů, je to přehlednější
2. až někdo z vás mistrů uspořádá sraz tak si dejte jeho organizaci a tech. udaje na NM vlákno (zatím to vždycky dělali jen lidi od klasiků a dělali to PRO VŠECHNY!!! nejen proto je info na klasikách )
3. poznámky jako "ti druzí", "diksriminace" nebo "rasizmus" si stčte doprdele
4. tohle fórum má již několika letou tradici a díky němu se tu poznalo mnoho lidí a stali se z nich přátelé bez rozdílu na značku vozu . . .
5. a až se někdy odlepíte od klávesnice a dorazíte na sraz tak možná opravdu pochopíte jak tahle velká komunita funguje, a rozumím když nedorazíte a budete tu cpát ty nesmysly dál
6. pokud budete narážet na to že to co jste psali byl humor a že já to nepochopil, tak nebyl ani omylem

. . . tohle je muj poslední příspěvek jak říkáte "na vaší straně", zdravím kluky z HMF a přeji jim hodně trpělivosti a zdaru v moderování fóra a těším se na nějakém srazu u táborového ohně zase pospolu. Napsal bych omluvte muj neklidný tón zpávy, ale nebudu. Míru zdar, práci čest a rukám klid.
čefo


vidim, ze jsem tady opravdu nenadelal dobrotu. Jeste jednou se omlouvam. Melo to byt mysleno jako vtip. Nikoho jsem tady nechtel nijak urazet nebo tak neco .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mini 2000?
PříspěvekNapsal: 01. říj 2010 09:43 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
psane slovo je silne kouzlo ale muze byt i zbran ... muze byt myslena a pochopena tisici zpusoby

vazte priste slova i prispevky

ps. navrh - uzamknout tehle thread.... nasledne skartovat je dle meho nazoru o nicem

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mini 2000?
PříspěvekNapsal: 01. říj 2010 09:50 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
pampeago píše:
psane slovo je silne kouzlo ale muze byt i zbran ... muze byt myslena a pochopena tisici zpusoby

vazte priste slova i prispevky

ps. navrh - uzamknout tehle thread.... nasledne skartovat je dle meho nazoru o nicem


Neptej se a konej :) Ne nadarmo jsme ti přičarovali kouzelné schopnosti :)
Když lidi nechápou že tu nevládne demokracie,ale že už se 6 let o něco snažím, něco tomu dáváme,a že oni po měsíci budou ty nejchytřejší...ale to se pozná jen realitou,ne majstrování za klávesnicí,takže mě dost chybělo HMF na narozeminách ! ! ! Vezl jsem tolik McŽigi burgrů, že to málem ani čefo nemohl dojíst! Tak příště nahlásit dopředu takovýhle výpadek v kázni ! ! !
howk,maž,konej ! mákněte tady na tom kluci,nebo vám to tu klasici uplně rozložíme:D

_________________
Mini Cooper SPi 96
Austin Mini mk2 69
Mini Cooper S 02


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mini 2000?
PříspěvekNapsal: 01. říj 2010 10:02 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
A jsme zase tam, kde jsme byli.. vzájemné špičkování.. vopruz..

Za HMF a jejich nepřítomost na Narozemini se nedá nic jiného dodat, než šlendrián :( A to jsem měl připraveno několik úderných vtípků pro pobavení osazenstva, kurňa.. No, netruchlete, o nás nepřijdete..

Jo a tohle by už opravdu stačilo, takže konáme :bigups: Díky všem..

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz